» » » Dekorasyonda Gergi Tavan

Dekorasyonda Gergi Tavan

dijital baskı gergi tavan sistemleri (21)Günümüzde artık dekorasyon ve dekoratif amaçlar için kullanılan bir çok malzeme ve araçlar vardır. Özellikle ev ve iş yeri tavanlarında ve duvarlarında en çok kullanılan ürünlerin başında Gergi tavan sistemleri gelmektedir. Hem ekonomik oluşu hemde çok kolay uygulanması ile bilinen gergi tavan sistemi bir çok iç mimarının tercihi olmuştur. Bamax gergi tavan sistemleri İç mimarların ve Dekorasyoncuların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak esnekliğe ve ekonomikliğe sahip olup bir çok Dekorasyon işleri ile uğraşan firma ve kurumlara hizmet vermektedir ve Bamax gergi tavan sistemlerini tercih etmiştir. Gergi tavan sektöründe Bamax pvc gergi tavan sistemleri hem teknolojik olarak hemde geniş ürün yelpazesi ile öne çıkmaktadır. Gerek kalite konusunda gerek gergi tavan profilleri konusunda ileri düzeydedir.

 

 • Murat

  Merhaba sitenizi inceledim tavan dekorasyonunda gerçekten çığır açmışsınız. Barisol tavanlar yani gergi tavanlar hakkında fiyat ve bilgi istiyorum. Yeni dekorasyon yaptıracağım iş yerime gergi tavan yaptırmayı düşünüyorum. sizden fiyat vermenizi rica ediyorum. Gergi tavan gerçekten tavanlara çok güzel oluyormuş.

  • BamaxGergiTavan

   Merhaba Ahmet bey. Gergi tavan hakkında bilgileri ve fiyat listemizi e posta adresinize gönderdik. lütfen kontrol ediniz. Sizinle en kısa sürede müşteri temsilcilerimiz iletişime geçecektir. İyi günler dileriz. hoşçakalın.

 • Murat

  Birde tavanlarda aydınlatma sistemi olarak kullnaılan gergi tavanlar elektrik tasarrufu hakkında da ayrıntılı bilgi rica ediyorum.

  • BamaxGergiTavan

   Gergi tavan ürünleri ile aydınlatma yapılmaktadır. Gergi tavan aydınlatmasında kullandığımız aydınlatma malzemeler 1 sınıf olup LED aydınlatma kullanmaktayız. Bu sayede enerji verimliliği % 80 e kadar yükselmektedir. Yani % 80 elektrik tasarrufu demektir. Gergi tavan sistemleri hem elektrik tasarrufu sağlar hem de daha şık ve estetikti.