Gergi tavan sistemi PVC kumaşın özel profiller ile uygulanacak tavana özel ekipmanları ile ısıtılarak uygulanmasına ( gerilerek uygulanmasına ) denir. Gergin tavan kumaşlarının bir çok çeşitleri vardır. Bunların en başında tarnsparan gergi tavan kumaşlarıdır. Işık geçirgenliği ile hem aydınlatmada hem dijital baskı teknolojisi kullanılarak baskı yapılmasına olanak tanır.

Lake germe tavan kumaşı parlak yüzeyi ile mükemmel bir yansıma yapar. Uygulanan mekanı daha geniş ve şık gösterir. Lake kumaşların bir çok renkleri mevcut olup, dekora göre renk seçimi yapılır.

Gergi tavan sistemleri bir çok mekanda ve alanda kullanılmaktadır. Bunların en başında ticarethaneler, kapalı yüzme havuzları, spa’lar, özel yaşam alanları, Alışveriş merkezleri, kamuya açık alanlar ve kamu kurum ve kuruluşlarında kullanılmaktadır.

Gergi tavan kumaşlarının en büyük özelliklerinde birisi yüksek mühendislik ürünü olup kesinlikle içerisinde bakteri barındırmaz, anti-bakteriyeldir. Uzun yıllar özelliğini kaybetmez. Anti-statiklik özelliği ile asla toz tutmaz. Uzun yıllar bakım gerektirmez, temizlemesi çok kolay olup, herhangi bir pamuklu ıslak bez ile temizlenebilir.

Transparan kumaşlar aydınlatmada kullanıldığı takdirde homojen, gözü yormayan bir ışık verir. Led ürünleri kullanılır ise elektrik sarfiyatında % 80’e varan enerji tasarrufu sağlar. İçerisinde atık madde içermez ve % 100 geri dönüşümlüdür.

Gergi Tavan, gergi tavan nedir

Gergin tavan profilleri ile bir çok proje tavanları ve duvarları özel olarak tasarlanmış ve estetik bir bakış açısı kazanmıştır. Bamax gergi tavan profilleri ve gergi tavan kumaşları hemen her projede kullanılabilmek içi amaçlanmış ve ona göre tasarlanmıştır. Germe tavan profilleri ile hem yuvarlak darie (yuvarlak) veya üçgen kenarlı ve köşeli şekiller tasarlanabilir. Ve hatta 3 Boyuttlu şekiller tasarlanmış ve uygulanmıştır. Gergi tavan kumaşlarımız esnek olduğundan istenilen forma girebilme özelliğine sahiptir.  Gergi tavan kumaşlarının esnekliği sayesinde profilleride ona göre esnek tasarlandığı için her cm inden kıvrımlar veya keskin köşeler elde edilebilir. Bu nedenle hemen her şekle gergi tavan kumaşları uygulanabilmektedir.

Gergi tavan hakkında, germe tavan, gergi tavan, pvc gergi tavan

Malikane tavanlarında, villa dekorasyonlarında, yalı dekorasyonlarında, AVM ve Alışveriş merkezlerinde, market ve şarküteri tavanlarında, Kongre ve tiyatro salonlarında. opera ve düğün salonlarında ve daha bir çok özel ve kamuya açık ortak yaşam alanlarında hem aydınlatma sistemleri olarak hemde dekoratif tavan uygulamaları olarak kullanılan bamax pvc germe tavan sistemleri bir çok kez tercih edilmiş ve Bamax markası seçilmiştir.

En geniş bayi ağına sahip germe tavan markası olan Bamax pvc gergili tavan sistemleri olarak Türkiye ve Dünya genelinde bayilikler vermeye devam ediyoruz. Sizde bayimiz olarak avantajlı fiyatlarımızdan yaralanabilir ve daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz. Dekoratif  gergili tavan ve dekoratif aydınlatma sektöründe kalite ve güvenin tek Adresi.