Anasayfa » Gergi Tavan Blog » 3D Gergi Tavan Sistemleri

3D Gergi Tavan Sistemleri

Gönderildiği yer: Gergi Tavan Blog 2

Hayalleriniz de ki germe tavan sisteminin üç boyutlu olarak mekana konulduğu yeni nesil bir dekorasyon ürünü olarak artık hayatımızın içinde. Tamamen sizin hayal gücünüze bağlı olarak üretilen 3d gergi tavan sistemi özellikle büyük mekanlar da başarılı sonuçlar vermektedir. Tavana veya duvara uygulanabilen bu sistemler ile mekan ziyaretçiler ile bir bütün olarak durmaktadır. Böylece mekana gelen ziyaretçiler kendilerini bir anda aklından geçen tasarımın yani hayal dünyanızın içinde bulacaktır.

3D Gergi Tavan Sistemleri

Barrisol tavan sisteminin üç boyutlu uygulaması ile hem mekanın kalitesi hem de derinliği artmış olur. Müşterilerinizin hayranlığını gizleyemediği bu sistemin uygulaması da artık çok kolay. Klasik germe tavan sistemlerinden farklı olarak tasarımlar 3 boyutlu olarak basılmaktadır. Bunun için uygulamanın yapılacağı alanın geniş olması önemlidir. 3d baskıların uygulama alanlarında derinlik (yükseklik) oldukça önemlidir. Uygulamanın yapılacağı mekanın fiziksel özellikleri dikkate alınarak hayal ettiğiniz tasarımın bu fiziksel özelliklere uygun olup olmadığını değerlendirmek gerekiyor.  Barrisol tavanın uygulanmadan önce bu değerlendirmeye bağlı olarak 3d baskıya geçilir. Baskı teknolojisi özeldir ve her bir aşaması titizlikle takip edilmelidir.

Montaj işlemi baskıda ki kalitenin devamı olacak şekilde takip edilmelidir. Sonuçta 3d baskının mekanda her açıdan iyi durması çok önemlidir. Germe tavanın kendisini daha iyi göstermesi için son olarak ışıklandırmanın doğru bir açıdan verilmesi gerekiyor. Burada görselin derinliğini iyi bir şekilde yansıtacak ışıklandırma sisteminin uygulanması çok önemlidir.

Sonuç olarak gergi tavan sisteminin uygulanmasından sonra makalemizin başında belirttiğimiz gibi müşteriler için seyir zevki yüksek ve mekan da geçirilen zamanın daha verimli olması sağlanmış olur. En önemlisi mekanınızın prestiji ve kalitesi her daim göz önünde olacaktır.