3D Gergi Tavan Uygulaması

3D Gergi Tavan Uygulaması

3D uygulamasını diğer uygulamalardan farklılıktandır bir çok özellikler vardır. Bu özellikler her konuda müşteriler tarafından sevilmektedir. Bu teknolojinin üstünlükleri düşünce ve hayal dünyasının erişe bildiği tüm sınırları aşmaktadır. Şöyle ki,özel teknoloji ile uygulanan 3D uygulaması monotonluktan ,her yerde göz önünde bulunan ürün farklı olarak kendine has bir görünüş yaratmaya oldukça büyük bir şekilde yardımcı olmaktadır.Her türlü resimleri,desenleri,görselleri kaplama üzerine bastırarak daha değişik bir ortam yaratmanız artık çok kolay. Eski  ve her zaman gözünüzün alıştığın ortama tavanda muhteşem 3D tavan uygulaması yardımı ile son diyecekseniz. Bu yöntemler beyninizden geçen tüm resimleri,resimler yardımı ile canlandırdığınız anılarınızı, ressamsınız  sanatınızı, çizimlerinizi,düşündüklerinizi, sevdiğiniz ünlü kişileri,sema cisimlerinize, uzay görüntülerini, ormanı, doğanı, hayvanları, çizgi filmlerini artık aklınıza her ne geliyorsa kolay bir şekilde gergi tavan kaplamasına bastıra ve gergi tavanınızı daha canlı bir hale getirebilirsiniz.Sadece germe tavan yardımı ile olduğunuz mekanı istediğiniz hale getirebilirsiniz.Böylece daha huzur dolu ve dilediğinizi yerde zaman geçirmeniz artık daha kolay olacaktır.

Bamax Gergi tavan daima seçilmenize yardımcı olan gergi  tavanda muhteşem 3D uygulaması ve gergi tavan,özel ve en son model baskı makineleri yardımı ile gerçekleştirilmektedir. Bu makineler özel olarak üretilmiş kaplamaların üzerine çözünürlüğü büyük olan resimleri büyük ustalık ve dikkatle bastırmak için kullanılarak,tavan teknolojisinde oldukça muhteşem bir görünüş yaratmaktadır. Bu işlemde kullanılan makine,boyalar son derece özenle seçilerek kullanılıyor. İşlem yapılmazdan önce boyalar ayarlanarak atık kaplama üzerine basılıyor ve kalitesinin iyi olduğu görüldükten sonra seçilmiş kaplama üzerine uygulanıyor. Böylece daha kaliteli iş elde edilmiş oluyor. UV baskı yardımı ile yapılan 3D uygulaması son derece sağlıklı olmaktadır ki bunun da nedeni baskıda kullanılan boyaların doğal ve sağlıklı olmasıdır.

Baskı prosedürü kaplamanın üzerine seçilmiş resmin son derece dikkatli ve hızlı bir şekilde basılması ile başlamaktadır. Hızlı basılan resim daha kaliteli oluyor ve boya etrafa yayılmaya zaman bulmuyor. Bu da çözünürlüğü daha iyi olan resim demektir. Daha sonra ise basılmış resim kurutulmaya gönderiliyor. Özel ısı derecesinde kurutulan kaplama artık uygulama için hazır hale gelmiştir. Sadece bir kaç saat içinde tavana uygulanan kaplama ortamı değişerek daha özgün bir hava katacaktır.