Akustik Gergi Tavan Uygulaması

Gergi tavan akustik. Gergi tavan sistemlerinin arasında özel dokusu ile, üretim teknolojisiyle seçilen bir ürün daha vardır ki,bu ürün akustik gergi tavan olarak tanınmaktadır. Akustik gergi tavan diğer ürünlerden farkı ,onun hem dekor amaçlı olması hem de ısıtma amaçlı olmasıdır. Nasıl olur böyle bir şey derseniz o zaman, bu konu ile ilgili bilgi verelim biraz.

Akustik Gergi Tavan Uygulaması

Akustik gergi tavan özel yapısı küçük deliklerden oluşturulmuştur. Bu delikler her hangi gürültüyü kendine çekme ve ısıya dönüştürerek geriye gönderme özelliğine sahiptir. Bu teknoloji her hangi bir gürültülü alanda kolay bir şekilde ses dengesinin sağlamakta ve gürültünün içeriye veya dışarıya geçmesini önlemektedir. Akustik malzemenin hem tavan hem de duvar uygulamaları mevcuttur. Tavan uygulamalı akustik kaplama neredeyse %40 ses yalıtımını yapabildiği halde, duvar kaplaması %60 ses emici güce sahiptir. Böylece her iki ürün aynı anda kullanıldığında %100 sakin bir ortam elde etmek mümkündür.

akustik gergi tavan

Gergi tavan sistemlerine dahil olan tüm ürünler her alanda kullanılabilme yeteneği ile diğer ürünlerden seçilmektedirler.Buna akustik ürünler de dahildir. Bu ürün de fark olmadan her alanda kullanılabilir yapıdadır. Örneğin: müzeler, hava alanları, hastaneler, evler,galeriler restoran, cafe, okullar, üniversiteler, spor salonları vs. Nerede fazla ses varsa ve ısıtılması güçse akustik gergi tavan seçimi yapmakla siz oldukça iyi ve faydalı bir seçim yapmış oluyorsunuz.Hem ısıtılma konusunu ortadan çıkarıyorsunuz,hem de ortalığın daha az sesli olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Mega şehirlerde yaşayan insanlar, gürültülü mahallelerde yaşayanlar,sorunlu komşuları olanlar,evinde müzisyen olanlar vs. her kes huzurlu bir alan istiyorsanız hemen akustik gergi tavan seçin.Akustik gergi tavan ve uygulama alanları oldukça geniştir.

Bu ürün benim düşünceme göre en çok okullarda ve üniversitelerden daha yararlı olan bir ürünüdür. Oldukça kalabalık ve sesli olan bir ortam ve ısıtılması zor olan koridorlar.Tam bu alan için akustik gergi tavan iyi bir seçim olacaktır.

Akustik Gergi tavan özellikleri

Akustik gergi tavan ve uygulamaları hakkında konuştuk.Şimdide gelin akustik gergi tavan özelikleri hakkında az bilgi edinelim.Onlar bunlardır:

Ses yalıtım gücü oldukça yüksektir.Sesi alır ısıya çevirerek geri gönderir.

Uygulaması oldukça pratiktir ve kolaydır.

Aynı zamanda süper bir dekorasyon ürünü olarak kullanılmaktadır.

Gergi tavanda akustik kaplama özellikleri arasında onun nefes alabilme gücünün olması da daha sağlıklı bir ortamda oturmak demektir.