Ataşehir Ağaoğlu My Office Gergi Tavan Uygulaması

İstanbul Anadolu yakasının incisi olan Ataşehir’de Ağaoğlu my office projesinde bir çok ofis de gergi tavan sistemleri uygulanmıştır. Ağaoğlu My Office projesinde tüm ofis katları lüks ve mükemmel bir dekorasyon uygulanmıştır. Ataşehir ve kozyatağında bunun gibi projelerde  kullanılan germe tavan sistemleri daha şık ve estetik bir görünüm sağlamıştır. İç mekan dekorasyonlarında ve ofis dekorasyonlarında özellikle tavanlarda kullanılır. Bu uygulamalar ile ofisler hem aydınlatılmış olur hem de tavanlara özel bir dekor katar.

Bir çok plaza ve ağaoğlu my office gibi iş yerlerinde kullanılan bu tür tavan dekorasyonları iç mimaride mükemmel sonuçlar elde edilmesi için seçilir. Tavanlarda ve duvarlarda kullanılan gergi tavan kumaşları ortamlarda hem estetik açıdan hemde kullanım açısından diğer ürünlere göre bir çok üstün özellikleri vardır. Her yeni mekanda ve iş yerinde kullanılan dekorlar daima beğenilmiştir. Fakat hem kullanışlı hem estetik ve görsel açıdan en çok beğenilen ve tercih edilen tek tavan dekor ürünüdür gergi tavan.

Gelişen Kentlerde Gelişmiş Dekorasyonlar

İstanbul ve bir çok ilçesi hızlı gelişmekte ve bu gelişmeler işe beraber inşaat ve iç mimarlık sektörü de hızla gelişmektedir. Bu gelişmeler ile beraber insanların ortak  yaşam alanlarındaki ve özel yaşam alanlarındaki ihtiyaçları da artmaktadır. Teknoloji gelişmeleri ile paralel olarak dekorasyon ve iç mimarlıkta kullanılan tüm materyaller de gelişmekte. Daha iyi bir yaşam ve daha kaliteli bir dekor içi yapılması gerekenler daima iç mimarlar düşünmüştür. Tavanların daha şık ve estetik bir hal alması için öncelikle tavan dekorunun neye ihtiyacı olmalı buna karar verilmelidir. Eğer ortamın iyi bir aydınlığa ve ışığa ihtiyacı var ise kesinlikle Işıklı doku gergi tavan sistemi uygulanmalıdır. Çünkü hem aydınlatma hem de tavan dekoru ile en iyi seçim olacaktır. Işıklı gergi tavan sistemi ortamları mükemmel derecede aydınlatır. Her alana eşit ışık yayar. Gözleri asla yormaz ve soft bir ışığa sahiptir. İster soğuk bir ışık elde edebilir isterseniz sıcak gün ışığı elde edebilirsiniz.