Avcılar Gergi Tavan Uygulaması

Ürünlerimizin malzeme hafifliği sayesinde mekanınıza gereksiz yük olmaktan kurtarır. Gergi tavan  İstanbul ve Ülkemizin bir çok ilinde bir çok büyük projeye imzasını atmış ve bu konuda başarı elde etmişizdir

Germe tavan  hem dekorasyon ve iç mimaride başarı göstermekte olup sayısız tasarımları bir çok mekanda kullanılmış .Hem germe dekorasyonlarında kaliteyi ev ve iş yerlerinde profesyonel işçiliği prensip edinip her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş olup büyük başarılar yakalamıştır.

Avcılar’da siz müşterilerimize en kalite ürünleri sunarak ve kaliteli işçiliğimiz ile en ince detaya kadar düşünerek dekorasyonlarınızı ve işlerinizi en iyi şekilde yapmaktayız. Germe tavan doku çeşitlerinden biri olan dijital baskı gergi tavan manzara,  doğa, abstract efektler, gökyüzü ve deniz  temaları gibi ferah desenlerin tercih edildiği baskı modellerinden oluşur. İç mekanlara hoş bir görüntü katan bu sistem tercih edildiği alanlarda solvent kullanılmamasına dikkat edilmelidir. Daha çok pastahane, kafe, sanat galerisi gibi alanlarda ve dış mekan tabelalarında tercih edilir. Firmamız Avcılar semtinde her mahallesine en iyi hizmeti vermekle birlikte ve bulunduğu alana açıklık getiren ve gerçeklik simülasyonu yaratan bir tavan dekoru sunmakta.

Transparan ışıklı gergi tavan daha çok aydınlatma amacı ile kullanılmaktadır. Ama aynı zamanda modern bir görünüme de ulaşmayı sağlayan ve şıklığı ön planda olan bir tavan sistemidir. Genellikle iş yerlerinde tercih edilen germe tavan, yalın ve kaliteli yapısı ile genellikle evlerde de tercih edilen mükemmel bir tasarımdır. Bu germe tavan sisteminde, ışıklandırma ön plana çıktığı için aydınlatma ekipmanlarında da özenli bir seçim yapmayı gerektirir.

Germe tavan sistemlerin genel yapısında bulunan delikler sayesinde mekan içindeki sesi emer ve pozitif enerji olarak geri bildirim uygular. Hem ışıklandırma, hem de uygun akustik ortamı oluşturma amacı ile kullanılan bu sistem; pub, bistro, disko gibi gürültülü ortamlarda daha çok tercih edilmektedir. Mükemmel bir görüntü oluşturan üç boyutlu germe tavan sistemi ile siz müşterilerimize en güzel tasarım ve şıklığı sunmaktayız. Her forma girebilen tavan kumaşının giydirilmesi ile elde edilir. Birçok dekoratif şekle girebilen üç boyutlu tavan modelidir. Gergi tavan modelleri Işıklı veya mat lake gibi kumaş çeşitleri kullanılarak uygulanan mekanda derinlik ve şıklık yakalanabilir.