Bakırköy Gergi Tavan Uygulaması

Bakırköy Gergi Tavan bir çok tavan dekoru ve tavan aydınlatma uygulamaları ile mükemmel sonuçlara imza atmaktadır. Bakırköy ve Şirinevler’de Gergi tavan uygulamaları ile hizmetinizdeyiz.

Gergi tavan İç mekanların tavanlarında ve duvarlarında kullanılan bu tarz uygulamalar hem dekor amaçlı hem de aydınlatma amaçlıda kullanılır. Günümüzde artık iç mimarlarımız gergi tavan sistemlerini keşfettikten sonra iç mekanlarda en çok kullandığı dekorasyon ürünleri arasında ilk sıraya çıkmıştır. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte gergi tavan sistemleri de gelişti ve artık günümüzdeki teknolojiye ayak uydurdu. Bakırköy’de yaşadığınız mekanda uygulanan gergi tavan sistemleri daha şık ve estetik gösterilmiştir. Bu sayede mekana hem derinlik katılmış olup hemde daha dekoratif bir görünüm kazanmıştır.

Keyifle vakit geçirilecek mekanlarda kullanılacak olan germe tavan ürünleri müşteri memnuniyeti ile geri dönüş sağlayan bir tasarım uygulaması olmuştur. Restaurantlar da yemek masalarının üzerinde bölgesel olarak, 3d baskılı, ahşap detaylı, yaylı, bombeli modüler armatür sayısız şekliyle uygulaması yapılabilecek olan Gergi Tavan yapılmış ürünlerin mekanın sürekli tercih edilen bir yer olmasını sağlayacaktır. Kullanım kolaylığı ve bakımı oldukça kolay yapısı ile restaurant sahiplerinin vazgeçemeyeceği tasarım olmuştur.

Gergi tavan sistemi tüm tasarımlara uyum sağlıyor. Her uygulandığı yere ayrı bir görünüş güzellik ve hava veriyor. Hem aydınlatma özelliğine, hem ısıtma özelliğine,hem ses yumuşatma özelliğine ile hayatınızı kolaylaştırmakta. Özelliklere sahip bu gergi tavan ürünlerini hemen şimdi uygulamalısınız. Emin olun hayatınız tamamen değişecek. Her şey kolay ve güvenli bir şekilde olacaktır.

Evinizin veya iş yerinizin her alanına uygulanabilir. Gergi tavan sistemleri nemden etkilenmemesi sebebiyle banyo, tuvalet, mutfak, gibi su akışının yoğun olduğu yerlere de kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Firmamız modern teknolojiyle üretilmesi ve aynı derecede de estetik olması, kötü görünümlü tavanlara yeni bir soluk getirecektir. Firmamızda UV baskı teknolojisi ile üretilen dijital baskı gergi tavan sistemleri sayesinde dilediğiniz görsellikte istediğiniz resim veya deseni tavanlarda görmeniz mümkündür. Sizde istediğiniz görseli tavanlara uygulayabilirsiniz.

Bamax gergi tavan sistemleri yaratıcılık ve girişimciliği ile, insana, doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden projelerimiz gerçekleştirmekteyiz. Bu projeleri yaparken daha Güçlü Türkiye, ve daha mutlu toplum için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm detaylara önemle özen gösteren dürüst ve titiz çalışma prensipleri ile projelerimizi  ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda uygun olanın en iyisini gerçekleştirmeyi kendimize amaç edinmişizdir.