Bamax Gergi Tavan Renk Seçimi

Bamax gergi tavan kumaşlarının renklerini seçerken tamamen uygulanacak mekanın dekoruna göre seçmelisiniz. Böylece tavana uygulanacak kumaş renkleri tamamen iç mekanın dekoruna göre uyum sağlamış olur. Bamax gergi tavan kumaşlarının renkleri çok geniş ve boldur. Böylece müşterilere daha çok seçim yapmalarına izin vermektedir. Renk çeşitlerinin bol olması sadece müşteri memnuniyeti demek değildir. Aynı zamanda sınırsız tasarım çeşitlerinin bol olması demektir.

Bamax Gergi Tavan Renk Seçimi

Germe tavan renkleri hazırlanırken her çeşit müşterinin zevki dikkate alınarak yapılmıştır. Bu yüzden bu ürünleri seçerken ‘ rengini beğenmedim’ diyebilecek bir insan bulamazsınız. Her zevke,düşünceye,yapıya,huya uygun renkli ürün çeşitlerimiz mevcuttur.

Pendik Gergi Tavan, Tavan Uygulaması, Pendik, Pendikte gergi tavan

Pendik Gergi Tavan, Tavan Uygulaması, Pendik, Pendikte gergi tavan

Bir mekanda kullanılan renkler o mekanın sahibinin karakterinin nasıl olduğunu söyler. Yani renk seçen insanın nasıl bir huya sahip olduğunu seçtiği renkten anlarsınız. Sadece bu değil aynı zamanda renk seçimi bir çok hastalıkların ve rahatsızlıkların tedavisinde ve giderilmesinde kullanılmaktadır. Bir çok doktor renk tedavisinden hastalarına tatbik etmektedir. Bu yüzden olduğunuz alanlarda renk seçimi yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Her odaya uygun,alana uygun renk seçimleri mevcuttur ,sadece olarak doğru seçim yapmak gerekmektedir.

Oturma odasında gergi tavan renk seçmek istiyorsanız daha çok enerji verici ve bir az da rahatlatıcı renk seçimleri yapabilirsiniz. Bu renkler daha çok kombin şekilde olursa çok daha iyi etki sağlayacaktır. Bu alana seçebileceğiniz renkler: Turuncu ,sarı,mavi,beyaz az miktarda kırmızı da kullanmanız mümkündür,altın rengi vs.Yatak odası tavan rengi seçerken ise sinir ve stres gideren ,sakinleştiren renkler kullanmak gerekmektedir. Bu renkler daha çok lila, pastel tonlarda açık renkler Çocuk odası germe tavan renk seçimi yaparken ise çocuğun karakterine uygun seçim yapmak mümkündür. Bu daha enerji verici renkler de olabilir,veya tam aksine sakinleştirici renkler de olabilir.

Bamax renk seçimi uygulaması ile çocuğun isteğine göre de dikkate almakta fayda vardır.Mutfak da tavana renk seçimi yaparken enerji verici renklerin olması şarttır bence. Çünkü sabah uykusundan kalktığında ilk girdiğimiz yer mutfak o yüzden daha değişik bir yer olmalıdır. Bu odaya enerji verecek renkler turuncu ,sarı,pembe vs. yada daha karışık renkli resimlere sahip olan bir tavan da olabilir.Mağazalarda gergi tavan renk seçimi yaparken daha çok kırmızı renk kullanılmaktadır. Çünkü bu renk daha çok dikkat çekiyor ve bu da müşterilerin daha çok alışveriş yapmasına neden oluyor. Kırmızı rengin evde kullanılması o kadar da önerilmemektedir.