Beşiktaş Barbaros Bulvarı Gergi Tavan Uygulaması

Beşiktaş Barbaros Bulvarında Özel bir ofis de gergi tavan sistemleri uygulaması ile mükemmel bir deneyim kazanan müşterimiz çok memnun kalmıştır. Bir çok mimaride projede uygulana gergi tavan kumaşları ve germe tavan sistemleri dekorasyon ve aydınlatma sistemi olarak kullanılır. Günümüzün teknolojisi olan Led Aydınlatmalar bizim sistemlerimizde kullanılmaktadır. Tüm uygulamalarımızda led aydınlatmalar kullanmaktayız. bu aydınlatmalar teknolojik açıdan diğerlerinden daha üstün olup daha az enerji harcamaktadır.  %80 Elektrik tasarrufu sağlamaktadır. Bu yüzden aydınlatmalarda germe tavan sistemleri tercih edilebilir. Hem ekonomik bir tavan aydınlatma sistemi hem de dekoratif bir tavan uygulamaları olmaktadır. Zincirli Kuyu, Mecidiyeköy, Etiler, Bebek ve Beşiktaş bölgelerinde dekorasyon ve tavan aydınlatmaları ile hizmet veren firmamız mükemmel tavanlar elde etmenizi sağlamaktadır. Tüm tavan aydınlatmalarında kullanılan ürünlerimiz 1. sınıf olup CE belgelidir.

Gergi tavan evlerde uygulamaları, Duvar ve tavanlarda gergi tavan sistemleri.

Beşiktaş’da Gergi Tavan Uygulamaları

Diğer tavan dekorasyonları ve germe tavan ile yapılan tavan dekorlarının arasında büyük bir fark vardır. Bu farkların en büyüğü ise ekonomik olması ve tasarım özgürlüğü sunmasıdır. Beşiktaş ve Barbaros bulvarı gibi tüm mahallelerde gergi tavan sistemleri uygulamaları ve tavan dekorasyonları yapmaktayız. Bu uygulamalarımız da profesyonel ekip ve ekipmanlar ile çalışmaktayız. Böylece daha az zamanda daha çok iş  başarmaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı ürün olup Avrupa standartlarında uygulamalar yapıyoruz.

Beşiktaş da iş yerlerinde bir çok kez tavan aydınlatmaları ve tavan dekorasyonları ile hizmet verdik. Tüm bu hizmetlerimiz sonucunda tüm müşterilerimiz % 100 memnun kalmışlardır. Eğer sizde gergi tavan sistemleri ve Tavan aydınlatmaları ile ilgili bir hizmete ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Tüm soru ve görüşleriniz için müşteri temsilcilerimiz sizlere cevap verecektir.