Düğün Salonlarında Gergi Tavan

Düğün salonlarında dekorasyonun önemi büyük olup her düğün salonunun dekoru değişik olup farklı bir dekora sahiptir. Düğün salonlarında dekor yapılırken  tamamen ziyaretçileri düşünerek yapılır. Geniş ve ferah bir mekan olması için iç mekan tasarımı yapan iç mimarlar dekor yapılacak mekanı öncelikle bilgisayar ortamında modellemesini yaparak düğün salonu sahibine sunar ve bu tasarımlarda kesinlikle tavan ve duvarlar için gergi tavan sistemini kullanmalıdırlar. Bu tür uygulamalarda ve tasarımlarda Gergi tavan sistemi hem dekor amaçlı hem de aydınlatma amaçlı kullanılır. Mekanın içini hem daha geniş gösterir ve düğüne gelenlerin ilgi odağı olabilir. Düğün salonlarında Özellikle tavanlar çok önemlidir. Bunun sebebi ise düğün salonları genelde giriş katlarında olup ve geniş bir alana sahiptir. Bu genişlikteki mekanların tavan tasarımları iyi yapılmadığı takdirde basık olabilir. Geniş tavanlara sahip mekanların en büyük sıkıntısı aydınlatmadır. Bu tür mekanlarda aydınlatma çok önemli olup gergi tavan sistemleri ile yapılan aydınlatmalar hem tasarımı ve dekoru sizlere sunar hem de aydınlatma sorununu ortadan kaldırır. Eğer istenirse gergi tavan aydınlatmasında kullanılan led chipleri rgb kullanılırsa istenilen renk tonunda aydınlatma elde edilebilir.

Düğün salonları gergi tavan uygulaması ile hizmet veren Bamax germe tavan sistemleri olarak biz sizlere mükemmel bir düğün salonu tasarımı ve aydınlatması sunuyoruz. Bu tür uygulamalarda 1. sınıf ürünler kullanıyoruz. Ürünlerimiz Avrupa standartlarında olup kesinlikle uzak doğu ürünleri değildir. Germe tavan ürünlerimize tam  yıl garanti veriyoruz. Ülkemizde geniş bir bayi ağına sahibiz.

Düğün salonu tavanlarında istediğiniz bir görseli görmek istemez misiniz. Düşünün tavan baktığınızda gökyüzüne bakıyormuşunuz gibi bir görüntü ile mekanınızın tavanlarına daha güzel ve daha şık bir atmosfer sağlar. Böylece mekanınız daha çok beğenilir ve işiniz daha çok olur.