Fatih Gergi Tavan Uygulaması

Gergi tavan sistemleri ile artık hayalleriniz gerçekleşiyor. Kaliteli mekanlar için dekorasyon ne kadar önemli ise dekorasyonun bir parçası olan germe tavan uygulaması o kadar önemli bir tasarımdır. Müşteriye hizmet veren mekanlar ürünlerinin sunumlarında gösterdikleri özeni aynı oranda mekanları içinde gösterdiğinde daha başarılı oldukları görülüyor. Mekanların daha iyi gösterilmesinde germe tavan tavan dekorasyon ve tavan aydınlatmalarında ise altın vuruş olarak karşımıza çıkıyor.

Bunun için yapmanız gereken tek şey konusunun uzmanı olan Bamax firmasını arayarak istediğiniz tasarım ve dekora sahip olabilirsiniz. İstanbul Fatih  İlçemizde yaşadığınız özel alanlara derinlik katacak, görsel bir şölene dönüştürerek ve tarzınızı dekora en iyi en güzel şekilde yansıtıyoruz. Gergi tavan uygulaması ustalık isteyen, ve özel malzeme ile yapılan bir sistemdir. Bu uygulamayı kendi yaşam alanınızı daraltmadan genişletir. Gergi Tavan kesinlikle sizlerin ufkunuz açmakta.

Bu yeni teknoloji hayalinizdeki tüm tasarımı gerçekleştirmekte. Burada yapmanız gerek tek şey hayal gücünüzü devreye sokmak. Sizler hayal edeceksiniz bizler Bamax olarak sizlerin hayaliniz tasarıma döküp istediğiniz şekilde yansıtırız. Tavan Dekoru ile bir çok mekanı mükemmel tasarımları uygulayarak yapmaktayız. Tasarımlar sadece tasarım olarak kalmaz ve iyi bir işçilikle uygulanır.

Fatih Gergi Tavan sistemi ile hem tavanı hem de duvarı renkli ve ışıklı bir şekilde istenilen tasarım elde edersiniz. Fatih Gergi Tavan İstanbul’un Fatih ilçesinde bir çok tarihi mekanda uygulanmıştır.  bir çok mekanda kullanılmaktadır. Bu baskı ve resim ile ürünleri tamamlayacaktır. Bunlardan öncelikle gergi tavan tavan zeminine basıldığında nasıl duracağını önceden bilmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için mutlaka işinde tecrübeli ekip ile yapılması gerekmekte. Ayrıca düşündüğünüz dekoratif ögeler ile ürünlerinizi ve müşteri potansiyeline olan etkilerini hesaba katarak hepsini birlikte tamamlayacak bir tasarıma karar vermeniz gerekecektir.

Bulunduğunuz mekanın kalitesini ve zenginliği gösteren gergi tavan sistemidir. Bu sistem yaşadığınız alana kaliteyi ve başarıyı en iyi şekilde gösterir. Gergi tavan da yapılan uygulamalarda istenilen şekil ve ebatlarda montaj yapılabilmesi ile gergi tavanda oldukça mükemmel görsel sonuçlar alınmasını sağlamaktadır

Işık ve ışık kaynakları son derece önemli materyallerdir. Işık atmosfer ve oryantasyon, yön kavramı sağlar. Gergi Tavan Sistemi artık bir çok alanda aydınlatmada kullanılmaktadır. İnsanlar çoğunlukla ışığı mekandan keyif alma yolu olarak kullanmakta. Işık İç mimarlığın dördüncü boyutu olarak bilinmekte.

Fatih ilçesinin bütün semtlerine uzman ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Kişisel yada kurumsal ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.