Gergi Tavan Barisol Nedir?

Germe tavan (Barrisol): Duvar, tavan vb. Pratik bir kaplama malzemesidir veya yerlerde kullanılmaya başlanır.

Ayrıca insanlar arasında ışık kaynağı göstermeden ışığa ışık tutacak malzeme olarak da bilinir. Dahası, gerginlik tavanla asılı bir aydınlatma malzemesi olarak bilinir. İstediğiniz şekli hafifçe ısıtarak verebilme yeteneğinin yanı sıra, istenilen boyutlarda parçalara kesilebilir ve kesilebilir. İsterseniz, tüm tavanları kaplayarak parçalarını kesmek ve çatal bıçak ağzı renkli yapmak için kesebilirsiniz.

Gergi Tavan Barrisol Nedir

Gergi Tavan Barrisol Nedir

Gergi tavan sistemleri için, ilk önce tavana çıkartılıp çizimler yapılmalıdır. Daha sonra uygulanacak olan geri bu tasarımı malzemesi seçilerek, ölçülere göre daraltılmaya gönderilmektedir. Uygulanacak alana bu sırada modele uygun profiller montajlanır.  Bu profiller gergi tavan uygulamalarında kullanılan malzemelerden seçilmelidir.  Hazır hale gelen ilk önce bir kenardan profile tutturulur. Daha sonra hava ısıtıcısı sayesinde pvc kumaş gevşetilerek, gerginleştirilir ve diğer kenarlardan da profillere montajı yapılır.

Ya da bir havuz ya da çeşme, havuz ya da çeşme şeklinde bir havuz ya da çeşmenin üstüne koyabilir ve mükemmel bir yansıma illüzyonu elde edebilirsiniz.

Germe tavan özellikle iş yerinin aydınlatılması için kullanılır. Işık kaynağı, kullanımdayken her zaman gizlidir. Bu sayede gönül rahatıyla kulla bilirsiniz. Gizlenmesinin nedeni, uzayın halkının gözünü alması olmamasıdır.

Bamax gergi tavan özellikleri

1) Gergi tavan sistemleri her zaman hijyenik bir tavan dekor ürünüdür.

2) Gergi tavan hiç bir zaman nemden ve sudan etkilenmez.

3) Tavan dekorunda kullanılan bu kumaşlar çok hafiftir.

4) Bu kumaşlar anti statik olma özelliği sayesinde asla toz tutmaz.

5) Gergi tavan sistemleri boya istemez. Çünkü her hangi bir çatlama yapmaz.

6) Germe tavan; Saten, mat renkler, süet, delikli ve özellikle metalik kumaşlar ile geniş ürün yelpazesi sunar.

7) Bu ürünler asla asla alev almaz. B1 yanmazlık belgelidir.

8) Bamax Tavan Dekor ürünleri tavan dekoru ve tavan aydınlatması sunar.

10) Dahili tavan veya alçı ile her türlü aydınlatma armatürleri, anemostatlar, dedektörler, sprintler, ışık plakaları, güvenlik kameraları gibi bir çok tavana uygulanan ürünler ile uyumludur.