Gergi Tavan Çeşitleri

Gökyüzü gergi tavan çeşitleri ve uygulamaları ile siz evinizin ,ofisiniz  vs. içerisinde sanki dışarıda açık havada oturmuş duygusu yaşayacaksınız. Bu uygulama size daha huzurlu bir alan yaratmanıza yardımcı olacaktır. Sadece küçük bir dokunuş ile yıldızlı, güneşli, bulutlu, çeşitler ile gökyüzünü evinize taşımış olacaksınız.

Gergi Tavan Çeşitleri ile muhteşem tavanlar

Gergi Tavan Çeşitleri ile muhteşem tavanlar

Gergi tavan sisteminde yenilikler bitmek bilmiyor. Bu yenilikler yeni fikirler oluşumuna yardımcı oluyor ve evlerin dekor ve tasarım anlayışı her geçen gün daha da gelişiyor. Tavanlara uygulanan farklı resimler de buna göstergedir. Bu resimler farklı müşterilerin farklı düşünce tarzlarına uygun olarak değişiyor. Tavanın ne tarzda olması tamamen müşteriye göre değişir. Ama şimdi size gökyüzü görselli germe tavan hakkında bahsedeceğim. Gökyüzü görselli tavan kaplamaları gökyüzünde her ne görüyorsanız ona uygun olarak sınırsız şekilde üretilmektedir.İsterseniz mevsimler, isterseniz güneş, uzay, yıldızlı gece olarak değişik şekillerle değişik stiller yaratmanız daha kolay olacaktır. Bu tür tavan dekorasyonlarına Dijital baskı germe tavan sistemleri diyoruz.

İş yerlerinde gergi tavan, osmanbey de gergi tavan, taksimde gergi tavan, şişlide gergi tavan

İş yerlerinde gergi tavan, osmanbey de gergi tavan, taksimde gergi tavan, şişlide gergi tavan

Tavan Dekorasyon Sistemleri

Yukarıda belirttiğimiz gibi Tavan Dekorasyon ve gergi tavan sistemleri ile bu uygulamaların bir çok çeşitleri vardır: yıldızlı gökyüzü, güneşli gökyüzü, uzay görüntülü gökyüzü, bulutlu gökyüzü vs. Bu çeşitler her uygulamada ortama oldukça farklı hava katıyor ve sizi başkalarından faklı kılıyor. Yıldızlı gökyüzü ile daha romantik ortamlar yaratın.İster hazır, isterseniz profesyonel ekibimizin yaptığı çalışmalar ile tavanlara yıldızlı gece görüntüsü getirin ve sadece açık havada görebildiğiniz yıldızlar her zaman tavanlarda görün.

Güneş insana enerji verir.Güneşi her zaman görmek istiyorsanız ve her uykudan kalktığınızda daha enerjik olmak istiyorsanız o zaman germe tavanlara güneşli gökyüzü görseli uygulatın. Bulutlu ,yağmurlu hava seven insanların seçimi.İster sadece bulutlar,isterse de bulut arkasından çıkan güneş görseli uygulatmakla tavanları daha farklı bir hale getirin. Germe tavan size hayal dünyanızı gerçekleştirmeye yol açar ve böylece siz anlatamadığınız iç dünyanızı olduğunuz alanda yaptığınız tasarım sayesinde ortaya koyarsınız.