Gergi tavan renkleri

Bamax gergi tavan şirketi  kaliteli barisol tavan ürünleri sunuyor. Bu ürünler yüksek seviyeli ürünler olup,müşterilerin tüm sorunlarını ortadan kaldırmakta tek çözüm olarak kullanılmaktadır. Gergi tavan sistemi, tavan da olan kusurları ortadan kaldırmakta tek çözümdür. Sağlıklı ve hijyenik olması da ayrı bir üstünlük kazandıran bu tavan çeşitleri, her yere uygulanabilir. Geniş seçim alanına sahip olan tavan sistemleri,aynı zamanda renk seçimi konusunda da diğer tavan çeşitlerini gölgede bırakmaktadır. Her zevke sahip müşterini memnun edecek güce sahip olan gergi tavan ürünlerinin her alana uygun renk seçimleri mevcuttur.

İstediğiniz tasarımda kullanabileceğiniz barissol gergi tavan, sınırsız tasarımlar yaratmak için müşterilere veya tasarımcılara büyük avantaj sağlıyor.

Bu yazımızda her tasarıma uygun renk seçimine sahip olan bu tavan sistemlerinin renkleri hakkında az da olsa bilgi vermeye çalışacağız. Bakalım renkli gergi tavanın hangi renkleri mevcuttur.

Siyah renkli gergi tavan: Siyah renkli germe tavan uygulandığında ayna görüntüsü yaratır.Yüksek yansıma özelliğine sahiptir.Yatak ve çocuk odalarında uygulanması önerilmemektedir.Uygulandığı odayı daha koyu renkte gösterir.Ayna yansıma sayesinde oda tavanını daha yüksek göstermekte büyük rol oynar.

Turuncu renkli gergi tavan:Turuncu renk enerji verici renk olarak tespit edilmiştir. Bu renk çalışma odalarında, ofislerde uygulanması daha uygun görülüyor. Bu renk kullanılan yerlerde çalışan işçilerin verimliliği daha yüksek olur.İnsanı daha enerjili olmasına yardımcı olur.

Beyaz renkli tavan. Geleneksel tavanlara benziyor.Fakat bir çok özellikleri ile seçilir.Beyaz tavanlar her türlü oda tasarımına ve oda rengine kolay bir şekilde uyum sağlar.Odayı daha ferah,geniş gösteren ürün olarak daha çok tercih edilmektedir.

Kırmızı renkli gergi tavan. Kırmızı renk ev uygulamasında sinir bozucu bir ortam yaratıyor. Bu yüzden kırmızı renkli barisol tavan ev uygulamasında,özellikle de yatak odalarında uygulanmasında önerilmemektedir.Ama kırmızı rengin enerji verici ve dikkat çekici özelliği vardır ki,bu da özellikle kamusal alan uygulamalarında kullanılması daha çok önerilmektedir.Mağaza,dükkan vs. gibi yerlerde uygulanmakla müşterilerin dikkatini daha çok çeker.Böylece daha fazla müşteri toplayabilir bir renktir.

Doğru renk seçimi ile tasarımlar yapmak isterseniz Bamax gergi tavan şirketine muracaat edin.