Gergi Tavan Seçimi Nasıl Yapılmalı

Gergi tavan seçimi bir mekanın dekorasyonunda veya tadilatında yapılabilir. Bu seçimde öncelikle mekanın dekorasyonuna göre ve renklerine göre yapılabilir. Birde tabi sizlerin zevklerine göre gergi tavan seçimi yapılır. Eğer dekorasyon yaptıracağınız mekan veya oda renkli duvar boyalarına veya duvar kağıtlarına sahip ise kesinlikle tavanları da renkli ve dijital baskı gergi tavan sistemleri seçilmelidir. Böylece duvarlar ile uyum sağlar. Daha şık ve daha modern bir ortam ortaya çıkar.

Gergi Tavan seçimi nasıl olmalıdır.

Gergi Tavan Seçimi modern tasarımda tavan uygulamasının en mükemmel seçimidir. Bu tavanlar kolay bir şekilde monte edilir ve gerçek tavanda olan eksiklikleri ve kusurları en güzel şekilde kapatabilme özelliğe sahiptir. Ama germe  tavan uygulaması zamanı geleneksel tavanlarda kullanılan aydınlatma yöntemlerini kullanmanız imkansız.  Avize tavan sistemi, avizeler ve lambalar ile aydınlatılıyor. Aydınlatma süresi spot lambalar ve LED ışıklar kullanılıyor. Bundan ilave gergi tavan seçimlerinde avizeler de kullanılmaktadır.Bu tercih müşterilere göre değişiyor. Kimi müşteri avize seçimini tercih ediyor, kimi müşteri saklı lambalar kullanmaktan yana tercih yapıyor, Tabi ki bu tamamen  sizlerin zevk meselesine bağlı.

gergi tavan seçimi nasıl olmalıdır

gergi tavan seçimi nasıl olmalıdır

Avize tavan üstünde tavanı kullanan müşterilerimiz var. Bamax şirketi her zaman müşterilerin tercihlerini gerçekleştirmek için çalışmaktadır. Fakat avize uygulamasında bazı kriterler var. Bu kriterler yoksa, istenen avize ve lamba türü kullanılıyorsa, gerinme tavanınıza zarar verebilirsiniz. Burada birkaç öneri yapmak için bu konuda bir makale hazırladık. Bir tavan avizesi seçerken göz önüne alınması gerekenler.

Dikkat edilmesi gereken ilk şey, lambaların geçici tavan aydınlatmasında kullanılacağı gücün olmasıdır. Bildiğiniz gibi, streç tavan pvc filminin çeşitleri 70 derecede yumuşamaya ve gerilmeye hazır hale gelmeye hazır. Bu nedenle, tavan aydınlatması için lamba seçerken, düşük ısıtma gücü olan lambalar kullanılması gerekir. En kötü durumda, gerilmiş tavan kumaşı lamba ısısından etkilenir ve görünümünü kaybeder. Bir lamba seçerken, 60 watt’dan daha düşük bir güç oranına sahip lambalar seçilmelidir.

Tavan seçiminde kristal avize seçimi: Kristal avize, streç tavan seçiminde kullanılacak en ideal avize olarak bilinir. İstediğiniz tasarımın türünü seçerek uygulanan odalarda bu türden bir avize kullanabilirsiniz. Her tasarım özelliğine uyum sağlamak çok kolaydır. Kristal avize, sadece lambalara ve ısıtma özelliğine değil aynı zamanda seçilen gerilim tavanına bağlı olarak farklı bir görünüme sahip olarak seçilmiştir.

Gergi tavanı müşterilerin avize, doğru tencere ve sağ lambaları doğru seçmelerinde müşterilere yardımcı olacaktır. Gergi tavan daha güvenli yaşam, doğru tasarım ve daha güzel yaşama sahip olmak isteyenleri seçen şirkettir. Sizin de seçiminiz olsun,siz de memnun kalın.

FacebookTwitterPinterestTumblrLinkedInWhatsAppGoogle BookmarksPaylaş