Anasayfa » Gergi Tavan Blog » Gergi Tavan Sisteminin Özellikleri

Gergi Tavan Sisteminin Özellikleri

Gönderildiği yer: Gergi Tavan Blog 0

Gergi Tavan Sisteminin Özellikleri

Gergi Tavan sisteminin Özellikleri ve Gergi Tavan Sisteminde Kullanılan Malzemeler Germe tavanıyla ilgili kısa bir bilgi verelim ve unutmayalım. Gergi tavanının neden çok fazla uygulandığının ve avantajın ne olduğunu merak ediyorsanız, gerdirme tavanı hiçbir zaman su geçirmez olmadığına dair bilgi istiyorsanız ve rahat ve kolay bir temizleme yapmak her zaman bir artı. Germe kolunda kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir; 1 – PVC kumaş 2 – Alüminyum profil (görüntü, çeşitli fonksiyonları içerir) 3 – Vida – Vida makinesi (adı takmak için kullanılan alet) 4 – PVC kumaş (Temelde iki tip vardır, bunlar sert ve yumuşak iki gruba ayrılmıştır ) Isıtıcı 5-Spatula (Ürünün kazılması için gerekli olan malzemelerden biridir) Gerici tavan sistematiği özelliklerini kısaca tarif ederiz.

Dijital baskı gergi tavan
Dijital baskı gergi tavan

1) Çok esnek ve çok hafiftir, bozulmayan, yağmalanmayan, yıllarca süren ve kullanılabilir olan çeşitli markalı, garantili malzemelerle kullanılabilir.

2) Özellikle vurgulanması gereken; Kolay koparılmaz ve çok dayanıklı malzeme.

3) Germe tavan sistemleri genellikle saldırgan, çirkin görünüme sahip tesisatları gizlemek için kullanılır. 4) Germe tavanları hiçbir zaman solmaz, kalıp, deformasyon, nem ve çatlama olmaz. Böyle şeyler yapma.

5) Gergi tavanları, istediğiniz ağırlıkları çok rahat taşıyabilir.

6) Germe tavanını kurduğunuz firma ile ilgili en çok soruyu sormalısınız; Kullanılan materyalin onaylanmamış bir yanmaz madde sertifikası olup olmadığı sorusu değildir ve bu soruyu sormayı hiç unutmamalısınız. Germe tavanlarının en yaygın nerede kullanılır? Germe tavan sistemleri çoğunlukla lokantalarda, uygulama merkezlerinde, açık veya kapalı yüzme havuzlarında, gymnasiumlarda, otellerde, bakım evlerinde, barınaklarda, kafelerde, alışveriş merkezlerinde, evlerde ve hastanelerde kullanılır. Çoğu yerde bu uygulamayı tercih ederken, gerdirme tavan sisteminin uygulanması genellikle bu alanların, özellikle iş yeri veya yukarıda belirtilen alanların aşırı dağılmaması sağlanmaktadır.

Germe tavanlarının en yaygın nerede kullanılır?

Germe tavan sistemleri çoğunlukla lokantalarda, uygulama merkezlerinde, açık veya kapalı yüzme havuzlarında, otellerde, bakım evlerinde, barınaklarda, kafelerde, alışveriş merkezlerinde, evlerde ve hastanelerde kullanılır. Çoğu yerde bu uygulamayı tercih ederken, gerdirme tavan sisteminin uygulanması genellikle bu alanların, özellikle iş yeri veya yukarıda belirtilen alanların aşırı dağılmaması sağlanmaktadır. Sizde gergi tavan uygulaması yapmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.