Gergi Tavan Uygulamaları

Gergi Tavan Uygulamaları‘nda mükemmel sonuçlar. Bamax gergi tavan sistemleri germe tavan uygulama ve üretim hizmetleri ile sizlere en iyi tavan dekorasyonu ve tavan aydınlatmaları sunmaktadır. Bamax pvc stretch ceiling systems, ileri teknoloji bir mühendislik ile üretilmektedir. Tüm ürünler Avrupa standartları ile üretilmekte ve tüm ürünler % 100 geri dönüşümlü pvc den üretilir. Gergi tavan profillerinde kesinlikle atık alüminyum kullanılmaz ve 15 yıl garantilidir. Böylece bu tür uygulamaları yapan firmalar arasında en uzun garantiyi Bamax gergi tavan sistemleri vermektedir.

 

Gergi tavan uygulamalarında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.  Bu noktaları iyi bilmenizde gerekir. Bir çok dekorasyon aracı ve ürünleri arasından seçtiğiniz bu sistem, hem ekonomik, hem uzun yıllar dayanıklı, hemde insan sağlığına her hangi bir zararı olmaz. İyi bir gergi tavan sistemine kavuşmak istiyorsanız kesinlikle iyi bir marka ile çalışmalısınız. Aksi halde ekonomik de olsa paranız çöpe gidebilir.

Eğer mükemmel bir tavan dekoru istiyorsanız bu uygulamayı iyi bir marka dan almalısınız. Hem kumaş kalitesine bakarak hem de işçilik ve uygulamalarına bakarak iyi bir marka tercih edebilirsiniz. Bamax Gergi tavan markası yani biz de sizlere kaliteli ve daha yüksek değerlerde tavan dekorları sunabiliriz. Tüm yaptığımız işlerde müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz. Hem marka hem de ürün olarak 1. sınıf ürünler ve kumaşlar kullanmaktayız. Tavanlarda kullanılan tüm profillerimiz Ce belgelidir. Uygulanan profiller asla problem çıkarmaz ve istediğiniz ölçülere getirmek ve uygulamak çok kolaydır. Pvc kumaşları ısıtarak istediğiniz forma sokabilirsiniz. Böylece tavanlarda mükemmel pürüzsüz bir yüzey elde edersiniz.

Arkasına uygulanacak led ürünler Samsung marka LED  veya Osram marka LED ‘ler olmaktadır. Tüm LED ürünler garanti kapsamında ve tüm güç kaynakları da garanti kapsamındadır. Eğer bi gergi tavan uygulaması yaptırırsanız tam 2 yıl aydınlatma ve 15 yıl gergi tavan kumaşı garanti kapsamında olursunuz. Böylece çok uzun yıllar bakım ve onarım maliyeti asla olmaz. Her hangi bir problem oluştuğun da kullanıcı hatası dışındakileri yardım ve teknik destek ekibimiz ücretsiz olarak tüm bakım ve onarımlarını yapacaklardır. Her zaman hizmette kalite sunuyoruz.