Gergi Tavan Uygulaması

Gergi Tavan Uygulaması ile bir çok mekan daha şık ve estetik, modern bir ortam haline gelmektedir. Sizinde modern bir tavan dekoruna ihtiyacınız var ise hemen yaptırmalısınız.

Yaşadığımız her ortamı muhteşem bir görünüme sahip yapmak istiyorsanız! Gergi tavan ürünleri ile isteklerinizi tam anlamıyla karşılayabilirsiniz. Alanında başarılı işlere sahip olan firmamız, birçok kullanıcının odağı olmuş ve referans sahibi olmuştur. Bamax Gergi tavan sayesinde yaşadığınız ortamı istediğiniz şekillerde dizayn edebilirsiniz! 3 boyutlu gergi tavan, duvarlarınızı ve tavanlara istediğiniz modelde görünüm elde etmenize yardımcı olur. Yıllardır bu hizmette son derece müşteri memnuniyetiyle çalışma sürdüren firmamız artık yeni ve uygun fiyatları ile  sizlerin karşınızda.

.Gergi tavan teknolojileri, pek çok yerde uygulanabilir. Kimi zaman tavan, kimi zaman duvara montajı yapılabilen sistemdir. Gergi tavan estetik amaçlıdır. Fakat uygulanmasıyla birçok sorunu da ortadan kaldırabilirsiniz. Örnek veririse; Çok yüksek olan tavanınızı, bu ürünleri oldukça pratik bir şekilde alçalta bilirsiniz ya da duvarınızda dekoratif olmayan nişler varsa, altına led aydınlatma yapılarak, üzerini germe tavan uygulamasıyla kaplatabilirsiniz. Bu tasarım evinize büyüleyici bir izlenim katacak, ferahlayacak, aydınlanacak ve dekoratif alanlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Gergi Tavan uygulaması ile daha şık ve modern tavanlar sizleri bekliyor.

Gergi tavan profilleri ile hem yuvarlak darie veya üçgen kenarlı ve köşeli şekiller tasarlanabilir. Bu tasarım 3 Boyuttlu şekiller tasarlanmış ve uygulanmıştır. Barisol Gergi tavan kumaşlarımız esnek olduğundan istenilen forma girebilme özelliğine sahip mükemmel bir üründür. Gergi tavan kumaşlarının esnekliği sayesinde profillerde ona göre esnek tasarlandığı için her cm inden kıvrımlar veya keskin köşeler çok rahat şekilde elde edilebilir. Bu nedenle hemen her şekle gergi tavan kumaşları uygulanabilmektedir.

Uygulanan mekanınızda ışıklı Gergi Tavan ürünü kullanacaksanız “tavan çok basık mı olur?” endişesine kapılmadan tavanınızı ihtiyacınız kadar alçalta bilirsiniz. Yükseltilmiş tavan endüstrisi ile 10-15 cm derinlikte Tavan Tavanına hazırlanan tavan bölümleri, Tavan Tavanının altında kullanılacak aydınlatma ürünleri miktarını arttırır, böylece aydınlatma homojen olur ve Tavan Tavanının toplam maliyetini 2-3’e yükselebilir.

Gergi Tavan uygulaması yaptırırken, uygulama yapılan alanda tavan yüksekliğinin olduğundan %20-45 arası daha yüksek algılanacağını, mekanda oluşacak led aydınlatmanın ferahlık hissini arttıracağını hesap ederek Gergi Tavan havuz derinliğini 15-30 cm arasında belirlemenizin, hem alacağınız aydınlığın kalitesini hem de verimliliğini yükseltirken, maliyetlerinizi de minimize edeceğini unutmamalısınız.

Lake Gergi Tavan sistemleri ise, ürünün yapısında bulunan parlak yansıtıcı yüzey sayesinde uygulandığı mekanlarda ayna etkisi vererek derinlik hissini yükseltmektedir. Dünyaca ünlü mimarların basık mekanlar için kurtarıcısı olan Lake dokulu Gergi Tavan ürünleri bu noktada en iyi çözümü sunmaktadır.