Gergi Tavan'da Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergi tavan sistemi her alanda sizin istekleriniz ve zevklerinizin doğrultusunda ister şık sade ister görkemli bir hava yaratır.Bu mimariden yararlanmak; sadece görsel zevklerinizle bütünleşerek sunum yapar. Kim kendisine ait bir dünya yaratmak istemez ki ? Sizin bu küçük dünyanızı somutlaştıran gergi tavan sitemi alanında birçok çeşitleriyle yer almaktadır.

Günümüz ev modasında gergi tavan sistemler en önde gelen çözümlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğal yapısı, kaliteli kumaşı ve özel üretim ve uygulama teknikleri ile iç mekanın gösterişini inanılmaz bir şekilde en üst seviyeye çıkarmaktadır. Konutu satın alan müşterileriniz misafirlerini daha iyi bir ortamda ağırlamanın mutluluğunu yaşayacaklardır. Aynı zamanda evde geçirilen zamanın keyif ve kalitesi artmış olacaktır. Mekan içerisinde örneğin salon tavanına uygulanacak bir doğa manzarası salonun ferahlığını arttıracaktır.

Gergi Tavan'da Tek Sınır Hayal Gücünüz

Gergi Tavan’da Tek Sınır Hayal Gücünüz

Tercihleriniz yine sizin değiştirmek istediğiniz alana  ve tasarladığınız şekilde uygulanmaktadır.Bulunduğu ortama zarafetini görkemini  farklılığını ortaya koyan gergi tavan sistemi teknoloji ile de bütünleşerek sunumuz  daha da çekici hale getirirken ve alanda kullanım şartlarını  kolaylaştırır. Germe tavan düz, dairesel ve diğer geometrik formlara uygulanan haiz tavanların yanı sıra kubbe tonoz gibi uygulamalara olanak sağlar. Bu tasarım esnekliği sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım olanağı mükemmel şekilde sağlar.

Teknoloji ile buluşma sağlayan bu yapı hayallerinizle birleşerek mükemmeli size sunarak iç dekorasyonunuzu  kusursuz bir şekilde tamamlar.İç tasarımız bırakın sizi yansıtsın odanızın salonunuz evinizin buluşma noktasını seçerken ışıltısında ortaya koyacak olan gergi tavan sistemi tek sizin değil bu mekanda bulunan herkesi kendi tasarımızına hayran bırakırken bu mutluluğu yaşamınıza imkan sağlar.Siz evinizde misafirlerinizi ağırlarken gergi tavanın  ihtişamını salonunuzun bir parçası ederek sohbetinize renk katın. Renklerin büyüsünü tercihlerini doğrultusunda seçerek bu görselliğe ortak olarak yaşama alanınıza kaliteli ve uzun süreli kullanım alanı sağlama imkanını yakalayın.

Gergi tavan çeşitlerin size özlediğiniz belkide yaşamak istediğiniz  alanı ortaya koyarak sizlerin hayal gücünüzle sınırlarınızı zorlayarak tasarlanan harika ve modern bir sistemdir. Barisol germe tavan sistemi, sıra dışı tasarımı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda üretilmiş tasarımlardır. Bu sistem isteğe göre üzerine dijital baskı resim ve logo gibi görseller uygulanmakta. Özel üretilmiş alüminyum profiller  gerilerek uygulanmaktadır. Gergi tavan gerektiğinde sökülüp tekrar monte edilebilme özelliğine sahiptir. Üzerine ankastre aydınlatma armatürleri uygulanabilir. Arkadan aydınlatma yaparak soft ışık kaynağı olarak kullanılabilinir.