Germe tavan aydınlatmada avize

Germe tavan aydınlatma ; Odaları aydınlatmak için avize kullanılır. Avizeler çeşitli fiyatlarda farklı ölçülerde ve  stillerde olur. Sadece gereken şey oda tasarımına uygun olan avizeyi seçebilmektir. Germe tavan aydınlatmasında da dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır ki, bu yazımızda o konuda konuşacağız.

İlk önce bilmelisiniz ki,germe tavan aydınlatmasını yapmazdan önce ön işlemleri bitirmelisiniz.Daha sonra tavanda kullanılacak malzemenin ne olduğuna kara vermelisiniz.Tasarım şekli kararlaştırıldıktan sonra avize seçimine geçebiliriz.Avize seçiminde o kadar fazla kısıtlamalar yoktur ama bu tavan seçiminde de bazı şartlara uyan avizeleri seçmek  gerekir.

Germe tavan aydınlatma da avize Uygulamasında bilmeniz gerekenler:

Bildiğiniz gibi pvc film gergi tavan dokusu yüksek ısıdan çok etkilenir. 70-75 derece bu filmin elastikleşmesine neden olur. Bu yüzden tavanınıza pvc doku tavan uygulatmak istiyorsanız  lambanın ısıtma gücünün az olmasına dikkat etmeniz gerekir. Yani 70-75 derece ısıdan etkilenen bu malzeme için 60 derece ve daha düşük wat gücüne sahip lambalar seçilmelidir.

Daha sonra avize uygulamasında mümkün olduğu kadar mesafe koymak gerekir.Böylece doku ısıdan etkilenmez.

Avize seçerken en çok lambalarının aşağıya doğru bakan stillerini seçmek gerekir. Bu stilde yapılan avizeler tavana zarar vermez.

Germe tavan aydınlatmasında avize uygulatırken bilmelisiniz ki, doğru olmayan seçim ve uygulamalar tavanda leke oluşumunu ve ısıdan kötü etkilenmeni yaratır. Daha sonra ısıdan bozulan kısımlar onarılamaz ve tavanı değiştirmek zorunda kalırsınız. O yüzden işleme başlamazdan önce ilk önce uzmanlardan yardım istemeli ve bilinçli bir şekilde işe başlamalısınız.

Gergi tavan aydınlatılmasında farklı tarzlar mevcuttur,sadece size ve oda tarzına uygun  aydınlatma sistemini seçmektir. Bamax gergi tavan şirketi size her konuda yardımcı olur.Sadece aramanız yeterlidir. Böylece zaman ve para kaybı yaşamadan bilinçli şekilde uzmanların yardımı ile tadilat işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Siz de Bamax seçin sizin de muhteşem bir tavan dekorasyonunuz olsun.