Gök kuşağı gergi tavan

Gök kuşağı gergi tavan nasıl yapılır ve nasıl uygulanır.

Bu günümüzde insanlar olduklar odaları modern, ilginç ve benzersiz bir şekilde tasarımlar yapılmasından yana haraket eder. Eşsiz tasarımlar yapabilen tasarımcılara, şirketlere başvururlar.

İstedikleri amaca ulaşmak için odanın tavanını, zeminini ve duvarları kullanırlar. Örneğin odada istediğiniz gibi sonuç elde edebilmek için ilk önce tavanını son derece güzel bir şekilde tasarlamanız gerekmektedir.odanın rengi, tasarımı  bu kısma göre değişir ve ona uygun bir şekilde tasarlanır. Tavan tasarımında oldukça farklı şekiller kullanılabilir. Aynı zamanda burada renklerin koyu renginden tutun, en parlak rengine kadar her renk tonunu kullanmanız mümkündür. Bu müşterinin isteğine göre değişir. Ve tabi ki,odanın tarzına göre değişir.

Modern tavan tasarımında her tür tasarım yapılabildiğini söyledik.Bu tasarımlardan bir tanesi de Gök kuşağı  tavandır. Gök kuşağı gergi tavan olur mu ? diyenlere artık var diyoruz.Bu tavan tasarım insanların ruh hallerini  değiştirir.Aynı zamanda Gök kuşağı tavan  çeşiti enerji ve hayat dolu insanlar tarafından tercih edilen bir tasarımdır.Bildiğiniz gibi gök kuşağı 7 renkten ibaret olur. Bu renkler oldukça parlak ve  enerji verici renklerdir.Yağmurdan sonra gök kuşağı gördüğümüzde içimize tuhaf bir sevinç dolar.İşte bu sevinc,enerjiyi Bamax gergi tavan evlerinize taşımaktadır.

Bu tavan sistemini uygulatmakla evinize, odanıza, artık her hangi bir yere uygulattıysanız ora değişik bir ruh yüksekliği katmış olacaksınız.

Gök kuşağı gergi tavan uygulaması:

Gök kuşağı  tavan uygulaması  mat, parlak kumaş yardımı ile yapılır. Çeşitli renklerde olan parçalar düz dikiş yardımı ile birbirine yapıştırılır ve sonuç olarak muhteşem  gök kuşağı yaranmış olur. Mat film  yüksek tavanlara uygulanmakla ortamı daha kısıtlı ve alçak göstermeye yardımcı olur. Bamax tavan dokusu yansıma yapmaz. Parlak doku yansıma özelliğine sahiptir. Uygulandığı yere vizüel olarak genişlik getirir. Alçak tavana sahip olan odalarda kullanılması tercih edilmiştir.

Gök kuşağı gergi tavan uygulama alanları:

Evlerde,çocuk odalarında, kreşlerde, çocuk malzemeleri satan dükkan ve mağazalarda, enerji vermek istediğiniz her hangi bir yerde vs. İsteğe göre değişir.

Gök kuşağı renklerinin özellikleri:

Kırmızı enerji verir. İştah artırır.

Turuncu verimliliği artırır.Enerji dolu ve hareketli olmanızı sağlar.

Mavi rahatlatır. Stres ve siniri ortadan kaldırır.

Leylak sinir rahatlatır,Huzur dolu anlar geçirmenizi sağlarç

Yeşil gözlerinizi dinlendirir. Sakinleştirir ve rahatlamanıza yardımcı olur.