Gürültüden bıktıysanız gergi tavan tercih edin

Büyük şehirlerde,özellikle apartmanlarda insanlar çok olur. Fazla gürültü,ses,araba sesi,insan sesi, komşularda çocuk sesi ve benzeri sesler ortamı oldukça rahatsız bir hale getirir. Bazen insan kaçacak bir yer arar,kafasını dinlendirmek sakin bir yerlere gitmek ister. Gürültü o kadar çok olur ki,insan hatta kendi evinde bile dinlenemez bir hale gelir. Sürekli stres yaşarız,iş verimliliğimiz azalır,kendimizi halsiz hissederiz. Peki bu sorunu nasıl çözebiliriz? Hepimiz topluca köylere, dağlara falan mi taşınsak. Bu çözüm olur mu? Tabi ki olmaz.Bu sorunu ortadan köklü bir şekilde çöze bilmenin tek bir yolu var,o da gergi tavan tercih etmektir.

Akustik Gergi tavan sistemleri Gürültüden bıktıysanız gergi tavan tercih edin, Akustik Gergi tavan sistemleri Gerilmiş  tavan ürünleri özel malzemelerden yapılmıştır. Dokusu özel olarak tasarlanmış ve her türlü ses, gürültü, nem, su ,mikrop karşı oldukça dayanıklıdır. Özellikle akustik germe tavan çeşidi ses ve gürültüye karşı tek çözüm yöntemi olarak tasarlanmıştır.Dokusu küçük ve özel deliklerle tasarlanmış akustik kumaş,her türlü ses ve gürültüyü emebilme gücüne sahiptir. Böylece dışarıda ve ya içeride her ne kadar gürültü ve ses olur olsun kimse rahatsız olmaz.

Akustik malzemeler tavan ve duvar kaplamaları olarak üretilmiştir.Tavana uygulanmış akustik malzeme,ses ve gürültünün %40 ‘nı yutabildiği halde,duvar kaplaması akustik malzemeler %60 ses yutumunu temin eder.Her iki malzeme uygulandığı taktirde %100 sessizlik temin edilir.

Komşulardan bıktınız mı?Siz evinizde tamir işleri mi yaptırdığınız için komşular rahatsız mı oluyor? Müzisyen misiniz ve evde çalışmak zorunda kaldıysanız her kes rahatsız mı oluyor? Çok gürültülü şehirde mi yaşıyorsunuz?Bebek sahibisiniz ve bebeğiniz etraftaki gürültülerden rahatsız olup sürekli ağlıyor mu? O zaman tüm bu ve diğer soruların tek bir cevabı var.O da gergi tavan sistemidir. Evinize,olduğunuz alan bu tavan sistemini uygulatmakla,istediğiniz rahat ortama kavuşa bileceksiniz.

Sadece bu değil, bu  sistemler aynı zamanda aydınlatma yöntemi olarak,dekor olarak,süs malzemesi olarak da kullanıla bilir. Uygulandığı alanda her çeşit kendine uygun bir tarz yaratarak, evlerinizi,ofislerinizi, kafe ve restoranlarınızı, istediğiniz her yerde eşsiz bir tasarım yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Gürültüden bıktıysanız Bamax gergi tavan şirketinin sunduğu modern tavan ürünlerini tercih edin. Bu tercih sizi, herkes den farklı  bir ev,iş yeri vs. sahibi yapacaktır. Seçilmek istiyorsanız Bamax şirketini tercih edin.