Havuzlarda Gergi Tavan

Havuzlarda Gergi tavan sistemleri, daha pürüzsüz, daha şık, daha çeşitli tavan stili oluşturmak için en iyi tavan modelidir. Germe tavan tasarımları ile hayallerinizdeki tavan dekorasyonuna ve aydınlatmasına kavuşabilirsiniz. Germe tavan uygulaması diğer tavan modellerinden daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. Her kesin bildiği gibi havuzlar, spa salonları su dolu ve nem bölgeleridir. Bu bölgelere  uygulanan her hangi bir ürün sudan dolayı kısa bir süre içerisinde kalitesini kaybeder ve değiştirilmesi çok önemli bir hale gelir. o yüzden spa salonları, havuzlar,  gibi yerlere tavan ürünleri seçerken düşünerek daha kaliteli ürünler almak gereklidir. İşte bu imkanı size Germe Tavan Plus sunuyor. Bizim kaliteli ürünlerimiz sayesinde siz havuzlarımıza ve spa salonlarınıza uygulatmakla tüm sorunlardan kurtulmuş olursunuz.

Havuzlarda gergi tavan uygulamaları

Havuzlarda gergi tavan uygulamaları

Gergin tavan sistemlerinin özellikle de PVC film germe tavan türleri havuz ve spa salonlarına önerilmektedir. PVC kumaşlar içeriğindeki dayanıklı malzemelerden yapılması sayesinde suya daha fazla dayanıklı olur. Germe tavan suyu tutabilme gücüne sahip olan PVC germe tavan sistemi havuz ve spa gibi su ve nem olan alanlar için vazgeçilmez bir seçimdir. Havuz ortamları sudan ve nemden dolayı garip bir mantar ve  su karışık garip bir şey kokar. Artık Kolay temizlenebilme özelliği, mantar ve küf bağlamama özelliği olan germe tavan sayesinde uygulandığı yerde hiç bir şekilde koku olmaz. Bu da müşterilerinizi daha da memnun etmeye yardımcı olur. Havuzda daha fazla zaman geçirmesine sebep olur.

Spa ve havuzlarda gergi tavan

Spa ve havuzlarda gergi tavan

Gergi tavan havuzda olur mu diye düşünen müşterilere bunun gerçekten de çok kolay bir şekilde olduğunu söylemek isteriz. Uzun süre temizlenmezse bile hiç bir şekilde mikrop, mantar, bakteri bulundurmayan gergi tavan ürünleri çok sağlıklıdır. İnsan sağlığına asla zarar verecek malzemeler içermez. Bu yüzden içiniz rahat bir şekilde havuzlara dahi uygulayabilirsiniz. Havuzlara uygulanan diğer tavan sistemleri kısa süre içerisinde sudan etkilenip kullanışsız hale gelir. Fakat gergi tavan sistemleri tam aksine sudan ve nemden asla etkilenmez. Çok uzun yıllar hiç bir sorun çıkarmaz. Diğer tavan modellerine göre yeni uygulattığımız tavan dekorunu kısa süre içerisinde yeniden değiştirmek zorunda kalmazsınız. Bu da sizin bütçenize daha fazla katkıda bulunur. Her yıl ya da 1-2 yıl sonra tavan değiştirmeye son diyeceksiniz. Gergin tavanla bu gibi sorunlar ortadan tamamen kalkar.