İstanbul Gergi Tavan Uygulaması

İstanbul gergi tavan İstanbul’da yaşam, ilkbaharda karların erimesiyle başlar, ısınan havayla birlikte İstanbul ilimiz renk cümbüşüne döner. Bin bir renkte çiçekler sarar dağ yamaçlarını. Otlar yeşerir, derin vadiler, dereler, yaylaklar, Pınarbaşı buzul göllerinin kenarları zümrüt gibi, tabiat harikası bir görünüme bürünür. Bu görselliği bulunduğunuz mekana uygulamasını istiyorsanız Bamax Gergi Tavan sizlere en güzel tasarımı sunmaktadır.

İstanbul Gergi Tavan Uygulaması

Gergi tavan uygulaması tasarımı ve modernlik arka plan ve ek renk kavramı vardır. beyaz, kum, limon, nane, bej tavan genellikle parlak veya sessiz pastel renklerde yapılır. Bu çerçevede, süs eşyaları ve fotoğraf baskısı ile ev mobilyası, ahenkli bir görünüm sağlamakta.Gergi tavan uygulaması olan 3d gergi tavan uygulama ve modelleri gergi tavanlarını yapıları itibari ile istenilen bütün formlara kısa zamada girebilen ve esneklikleri ile ve 3 boyutlu olarak uygulanmasına adını vermektedir. İstanbul ilimizin tüm bölgesinde evlerinizin ya da iş yerlerinizin tavanlarını sizlerde üç boyutlu olarak görmek isterseniz tam sizlere ve hayalinizde olan modelleri Bamax gergi tavan dekorasyona ulaşarak bulabilirsiniz ve tavanlarınızın dekorasyonlarını kısa sürede değiştirebilirsiniz.

İstanbul Gergi Tavan

Germe tavan kumaşları her bir alanda kısa sürede uygulanabilen dekoratif amaçlı olarak veya aydınlatma tasarımı olarak kısa sürede kullanılmaktadır. Günümüzde ise özellikle de mağaza ve alışveriş merkezlerinde farklı tasarımı amaçlı en etkili ve şık şekillerde kullanımları sağlanmaktadır ve birçok farklı tasarım ve modelleri de günümüzde yer almakta.

Gergi tavan sektörünün öncü firmalarından olan. Bamax Gergi Tavan gergi tavan sektöründe de değişik işlemleri Türk pazarına sokmuştur, bunlardan biri de transparan gergi tavan uygulamasıdır. Transparan gergi tavan, uygulandığı alanda ışığın ortama homojen yayılmasını sağlayıp mekanın her yerini eşit derecede aydınlatmasını sağlanmakta. Ayrıca özel ledler sayesinde enerji tasarrufu da sağlamış olur. Garantili gergi tavan tasarımlarımız esnek ve dayanıklı yapısı sayesinde kullanım ömrü boyunca ilk günkü görünümünü korumakta. Boya, tamir ve bakım istemediği gibi, zamanla tavanlarda oluşabilecek rutubet lekeleri, sarkma, dökülme, kirlenme gibi olumsuzlukların hiç birini transparan gergi tavanlarda yaşamazsınız.

Son derece tecrübeli ekibimizle temiz ve hızlı montajı sayesinde eşyalarınızı bile yerinden oynatmadan çok kısa bir süre içerisinde gergi tavan uygulaması yaptırın. Bu konuda uzman ekibimiz ve tecrübeli ustalarımız ile size sadece bir telefon kadar uzağız.