Kantri tarzı germe tavan

Kantri tarzı germe tavan Köy stili anlamına geliyor. Oldukça yüksek fonksiyonludur, Sade formları ve sulu dekorasyonu mevcuttur. Bu iç dizaynı bir eve kır evi görselini verir ,rahat ve romantik bir atmosfer yaratır.Böyle stil aslında doğal malzemelerden yapılması gerektirdiğine rağmen,burada gergi tavan ürünlerini kullanmanız da mümkündür.Bunun için bazı kriterleri bilmekte yarar vardır.

Kantri tarzı germe tavan, gergi tavanKöy tarzı oda tasarımı yaptırmak istiyorsanız ilk önce yapmanız gereken şey,kumaş doku gergi tavan seçim yapmak olmalı.Tasarımcılarının önerisi olan bu seçim,tamamen doğal malzemelerden hazırlanmış odanın tüm eşyaları,duvarları ,mobilyaları vs. ile çok uyumlu olacaktır.

Uygun renk seçimi:Bu dizaynda süsleme renkleri olarak pastel renkler ve onlara arka plan fon rengi olarak ise doymuş renkli dekoratif parçalar seçmeniz mümkündür.Tavan için klassik beyaz renk tercih edilebilir ve ya daha sıcak renk tercihlerinde de bulunabilirsiniz.Örneğin:açık bej ve kum renkler.En ideal renk seçimi ise kereste renkleri seçildiinde olur.Bu uygulandığı alana daha doğal bir görünüş verecektir.

Kantri germe tavan stili için en uygun doku seçimi matt doku olacaktır.Mat küzerine basılmış doğa,ağaç,hayvan vs. resimleri ortama başka bir hava katmanıza yardımcı olacaktır.

Sıradan köy evlerinde sık sık ahşap kirişler kullanılır.Böyle bir görünüşü verebilmekte yardımcı olacak ürünler ise tavan yapısıdır.Bu bir yapı hazırlamak için alçıpan gergi tavan kullanılır.Bu tavan çeşiti sadece tavanda kiriş yaratmakla kalmaz,aynı zamanda kemerli tavan da yapabilmenize yardımcı olur.

Köy tarzı tasarım avize seçimi:

Evlerinizde köy havası yaratmak isteiyorsanız o zaman aydınlatmada kullanacağınız avizeleri de geleneksel ve sırada olarak seçemezsiniz.Avize uygulamasında bir ve ya bir kaç tane asılı avize uygulanması yapılabilir.Böyle evlerde hasırlı lambalar,oyma ahşap tonlarında olan lambalar ve ya kumaş tonlarında seçilmiş lambalar etkileyici bir görünüş sağlar.Avize seçiminde sıcak sarı renklere üstünlük verilirse çok daha süper bir seçim yapılmış olacaktır. Germe Tavan Sistemleri

Bamax gergi tavan şirketin müşterilerin rahatlığı için durmadan yaptığı yeni tasarımlar arasında yer alan Kantri stil uygulamasından yararlanmak isterseniz hemen sayfada bulunan numaraları arayınız.