Kuaförde Gergi Tavan

Barisol Gergi tavan sistemi her yerde kullanıla bilme özelliği sayesinde hatta kuaförlerde bile uygulanana harika bir sistemdir. Gergi tavan tasarımları uygulandığı alanı daha değişik ,dar alansa daha geniş ,alçaksa daha yüksek,genişlikten dolayı gürültülü ise daha sessiz , soğuksa daha sıcak bir hale getiren harika bir sistemdir.

Germe tavan sayesinde duvarlar,zeminler ve tavanlar eski monoton görünüşünden arınır ve daha şık ve daha modern bir görüntü alır. Değişikliği eğlenceyi, zerafeti, güzelliği, mükemmelliği seven insanların seçimi olan gergi tavan ürünleri her zaman müşterilerini memnun eder. Hijyenik, güvenilir, ısıdan etkilenmeyen, ekonomik, sınırsız tasarım özelliği olan streç tavan ürünleri, insanların rahat bir şekilde kullanabilecekleri ürünlerdir. Gergin tava herhangi bir yere uygulanabilir. Estetik ve esnekliği sayesinde, her odada sadece birkaç saat içinde her odaya kolayca uygulanabilir. Tasarım kısa sürede uygulanmış ve tasarım genişliği, her alanda gerilme tavanının uygulanmasını arttırmıştır.

Kuaförde Gergi Tavan Sistemleri

Bunlardan bir tanesi kuaför. Germe tavan uygulaması yapıldığında kuaförlere ayrı bir tatmin de verilmektedir. Birçok yerde bulunan kuaförler her zaman şık ve temiz olmalı. Bu nedenle, kuaförler toplumsal alanlardan biridir, bu nedenle bu alanlarda kullanılan ürünlerin daha kaliteli olmasına ihtiyaç vardır. Alman Tavan Artı. Avrupa standartlarına cevap veren CE sertifikasına sahip 1. sınıf Alman markası olan ürünlerimize harcadığınız paradan hiçbir zaman pişman olmayacaksınız. Gergi tavan sistemlerini kuaföre uygulayabilirsiniz. Her bir öge benzersiz olduğu için, müşterilerin çeşitli sorunları Germe tavanı uygulamak istediklerinden daha kolay bir şekilde kaldırmalarına yardımcı olur. Kuaförünüz daha alçak tavana mı sahip? O zaman hemen parlak barisol germe tavan uygulamanız gerekir. Parlak Gergi tavan alçak tavanlara yansıma yapabilme özel yapısı sayesinde görsel olarak daha yüksek ortam görüntüsü getirebilme gücüne sahiptir. Kuaförünüzün tavanı  çok mu yüksek? O zaman sizin kuaförünüze mat barisol gergi tavan tasarlamanız gerekir. Mat gergi tavan yansıtma vermeyen yapı sayesinde daha yüksek alanları kısıtlamakla normal yüksekliğe sahiplik özelliği verir.

Tavanınızın tavanında, duvarında ve ya zemininde daha değişik bir tasarım mı olmasını istiyorsunuz? O zaman sizin seçiminiz 3d gergin tavan modeli olan. 3d kaplama yardımı ile hem  tavan,hem duvar, hem de zemin sorununuzu hemen kısa bir zaman içerisinde tamamen ortadan kaldırmış olursunuz ve aynı zamanda istediğiniz ortamı gönül rahatlığı ile elde etmiş olursunuz. Hem aydınlatma, hem estetik görünüş verebilme özelliğine sahip germe tavan tasarımı kuaför uygulamasında, hem sahibinin hem de müşterilerinin daha memnun olduğu çıkmak istemediği bir mekana dönüşecektir. Siz de kuaförünüze gergi tavan ürünlerinden uygulatmak isterseniz hemen bizimle irtibata geçiniz. Sizlere profesyonel uzmanlarımız ve kaliteli ürünlerimizle her zaman sizi memnun edeceğiz.