Küçükçekmece Gergi Tavan Uygulaması

İstanbul küçükçekmece de her zaman en düşük gergi tavan uygulama ve üretim fiyatlarını garanti ediyoruz. Yanlış okumadınız gerçekten sizlere en düşük gergi tavan dekorasyon fiyatlarını veriyoruz.

Gergi tavanlar hep güzel ve estetik görünümleri ile bilinirler. Gergi tavanın bir özelliği de bu tasarımın enerji dönüşümü noktasında oldukça olumlu etkiler yaratmaktadır. Diğer bir özelliği ise insan sağlığına zarar verecek kimyasal maddeler içermemesidir. Bu özelliği sayesinde tüm bölgeye gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz.

Küçükçekmece Gergi tavanın diğer bir özelliği üzerinden bulunan deliklerinden giren ses dalgaları. Ses dalgaları burada toplanarak ısı enerjisine dönüşmekte. Böylece ısı yalıtımı sağlanmakta Bu tasarım özellikle ofislerde stüdyolarda oldukça başarışı ve olumlu sonuç vermektedir Bu özellik pek çok kişinin hem evinde, ofisinde özellikle stüdyo ortamlarında kullanılmaktadır. Bu özelliğin adı Akustik Gergi tavan sistemi.

Küçükçekmece ilçemizde yeni hizmete giren ve yaşam alanını değiştirmek isteyenlere çok özel seçenekler sunmaktayız. Bamax Gergi Tavan  firması  üç  boyutlu duvar kağıtlarının yanında aynı zamanda gergi tavan çeşitleri, 3D zemin kaplama, 3D fayans baskı,  3D mutfak tezgahı cam paneli, bambu panel, asansör ve banyo giydirme hizmetlerini de yaparak yaşam alanınızın her noktasında size ne güzel tasarımı sunuyoruz.

Gergi tavan sisteminin ile sektöründe geniş yer edinmeye başlayan gergi tavan sistemleri, ev ve iş yerlerine ayrı bir güzellik katıyor. Uygulamış olduğumuz tasarım ile sizlere sıra dışı yapısı sayesinde ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir. Sadece tavanda değil, duvar ve tasarım amaçlı olmak üzere yapılabilir ve her şekle girebilir. Gergi Tavan sudan ve nemden  , rutubetten etkilenmez. Gergi tavan bakım ve boya gerektirmez. Temizlemesi oldukça kolaydır. Üzerine ankastre aydınlatma armatürleri konulabilir.

Gergi Tavan tamamen sizin hayal gücünüzle sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanmakta Barisol gergi tavan bu sefer de gökyüzünü mekanlarınıza taşısın. Günün stresini atmanıza yardımcı olsun.

Sizde bu tasarımdan faydalanmak isterseniz. Tek yapmanız gereken tavanınızda ne görmek istediğinizi söylemek, ve bizimle iletişime geçmek.