Anasayfa » Gergi Tavan Blog » Kurumsal Firmalarda Germe Tavan Sistemleri

Kurumsal Firmalarda Germe Tavan Sistemleri

Gönderildiği yer: Gergi Tavan Blog 0

Fabrikaların genel müdürlükleri, hizmet sektörünün yönetim merkezleri, plazaların toplu kullanımları gibi kurumsal firmaların merkezi yerlerinde gergi tavan sistemlerinin artık daha sık kullanıldığını görebiliyoruz. Germe tavan sisteminin sürekli tercih edilmesinde özellikle uygulamada ki esneklik ve çeşitlilik dekorasyonun başarılı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olmaktadır.

Kurumsal firmalar özellikle kendi marka değerlerini en iyi şekilde yansıtacak özgün ve orijinal dekorasyonları tercih etmekteler. Bu kurumsal firmaların prestijleri açısından çok önemli bir unsurdur. Firmanın kalitesinin bir göstergesi olan dekorasyon çok önemlidir. Dekorasyonu en iyi şekilde tamamlayacak olan ve gösterecek olan uygulama ise barrisol tavan sistemidir.

İstenilen ebatlarda üretilen, esnek, anti bakteriyel ve değişik renk seçenekleri ile dekorasyonda hedeflenen başarı en üst seviyeye çıkmaktadır. Aynı zamanda istenilen şekilde, görsellerde basılarak uygulanabilmesi de her türlü avantaj sağlamaktadır.

[one_half] Gergi tavan [/one_half]

[one_half_last]Germe Tavan[/one_half_last]

Özellikle genel müdürlüklerin girişlerinde toplantı salonlarında gergi tavan sistemini görmek mümkündür. Kaliteyi ve prestiji bir arada sunarak kurumsal imajınızı net bir şekilde ziyaretçilere aktarılabilmektedir. Açık çalışma ofislerinde motivasyonu arttırması açısından gergi tavan uygulaması başarılı sonuçlar vermektedir. Çalışanların kendilerini özel ve önemli hissetmelerinde çalışma ortamının dekoratif dizaynına önemli katkılar özellikler katmaktadır.

Germe tavan sisteminin 3D baskı teknolojisi ile üretilmesi veya 3D form şeklinde uygulanması mümkündür. Böylece sadece kurumsal ortamın dekorasyonunda kullanılmasının dışında firmanın amiral ürünü de 3D basılarak dekorasyonda kullanılabilmektedir. Böylece marka değerini en iyi şekilde karşı tarafa yansıtmak mümkün olacaktır.

Kurumsal ofislerin tasarımlarında iç mimarların gözde ürünlerinden gergi tavan sistemi elbette uygulamadan önce her bir aşaması dikkat ve özen gereken bir süreçtir. Öncelikle kurumun marka değerini veya imajını yansıtacak bir görsel tasarıma sahip olması gerekiyor.  Sonra ki aşama ise uygulamanın yapılacağı alanın iyi bir şekilde incelenmesi ve ebatların buna göre seçilmesi gerekiyor.

Montajı hızlı ve ortamı az kirletmesi açısından temiz bir uygulama olan gergi tavan sistemi firmanın ilgili yerine yerleştirildikten sonra artık kurumun prestijine katkı sağlamaya başlayacaktır. Ayrıca şu noktayı atlamamak gerekir ki uygulamada aydınlatma sisteminin de özellikle kontrol edilmesi ve iyi bir şekilde montaj edilmesi önemlidir.