Anasayfa » Gergi Tavan » Lake gergi tavan ile mükemmel tasarımlar

Lake gergi tavan ile mükemmel tasarımlar

Gönderildiği yer: Gergi Tavan, Gergi Tavan Blog 0

Ülkemizde bir çok gergi tavan makası olup bu markaların hepsi birinci sınıf ürünler sunduklarını söylemektedirler. Peki bunların birinci sınıf ürünler olduğunu nasıl anlamalıyız ve nasıl en iyi ürünü seçmeliyiz?

  • Gergi tavan sistemlerini seçerken kesinlikle ilk başta üreten ve uygulayan firmaya bakmalıyız. Gerçekten ürünleri kalitelimi yoksa ucuz bir çin malı germe tavan ürünlerimi?. İşte tam burada kesinlikle ithalat belgesini sormalıyız. Abaca bu ürün Avrupa damı üretilmiş yoksa çin de mi üretilmiş hemen ortaya çıkar.
  • Gergi tavan kumaşlarını satan firmanın ne kadar garanti verdiğine bakmalıyız. Eğer 15 yıl kadar garanti veriyorlarsa bu ürün gerçekten birinci sınıf olup uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır. Eğer bu kadar garanti vermiyorlarsa kesinlikle bu firmadan uzak durmalı ve o ürünleri almamalıyız. Aksi takdirde ileride germe tavan kumaşlarımızı değiştirmek zorunda kalabiliriz.
  • Bu ürünleri alırken ve uygulatırken kesinlikle Kalite belgelerini ve CE belgesini istemeliyiz. Eğer kalite belgeleri yoksa ve CE belgesi (Avrupa Standartları belgesi) yoksa bu ürün size göre kaliteli bir ürün değildir. CE belgesi olamayan bir ürün kesinlikle alınmaz ve çok sağlıksız kötü üründür.
  • Evinize veya özel yaşam alanlarına uygulatmak istediğiniz barisol tavan sistemlerinde birinci sınıf ürünü buldunuz ve tüm beleğeler sahip diyelim bu defa kesinlikle uzman bir personel tarafında uygulanmalıdır. Eğer dijital baskı yaptırıyorsanız kesinlikle UV baskı teknolojisi istemelisiniz. Aksi takdirde diğer baskı teknikleri ile yapılan baskılar koku yapar ve kesinlikle insan sağlığına zararlı baskılardır. Bu da yaşam alanlarınızda okuya yol açar sağlığınıza zarar verir.
  • Eğer tüm bunları karşılayacak bir markayı buldunuz. O zaman kesinlikle gergi tavan sistemini sizlere tavsiye ediyoruz. Her konuda, aldığınız ürünlerin yanında aldığınız hizmette birinci sınıf olmalı. Aksi takdirde pek memnun kalmayabilirsiniz.

Biz tüm beklentileriniz karşılayacak ve birinci sınıf ürünler üreten ve uzman personelleri ile hizmet veren bir markayı size tavsiye ediyoruz. İşte germe tavan sistemlerinde hiçbir sorun yaşamayacağınız marka olan Bamax pvc germe tavan sistemleri sizlere en iyi hizmeti sunmayı garanti ediyor. Ürünleri tam 15 yıl garantili olup tüm aydınlatma sistemlerinde Samsung Led kullanmaktadır. Kesinlikle hiçbir sorun yaşamazsınız. Germe tavan sistemlerinin diğer bir adıda Barisol tavan sistemleridir. Aslında barisol bir marka olup ülkemizde halk dilinde gergi tavan sistemlerine barisol tavan denilmektedir.

Lake Gergi tavan, gergi tavan, germe tavan, barisol tavan

 

Gergi tavan sistemleri günümüzde bir çok mekanda aydınlatma ve dekoratif amaçlarla kullanılmaktadır. Germe tavan kumaşlarının esnekliği ve hafifliği sayesinde istenilen mekanın tavanına veya duvarlarına kullanılabilir. Tavanlarda kullanılmadan önce özel profillerinin geleceği (montaj edileceği) bir havuz yapılır. Bu havuz genelde alçıpan’dan yapılır. Eğer aydınlatma kullanılacak ise aydınlatma malzemeleri olan Şerit ledler uygulanır tavandan 15 c veya 20 cm uzaklıkta olmalıdır. Bu ledler ise kaliteli bir marka olmalı ve üç çeşit led uygulanabilir. Bunlar gün ışığı aydınlatmalı ledler, Parlak beyaz aydınlatmalı ledler ve rgb dediğimiz renkli ledler olabilir. Biz tüm aydınlatma sistemlerinde Samsung Led ve Osram Led markaları kullanmaktayız. Bu tür markalarını kullanmamızın sebebi ise çok uzun ömürlü olması ve gerçekten üzerinde yazan ışık yoğunluğunu vermesidir. Bir çok marka led panellerinin veya led ürünlerinin ölçüldüğü zaman üzerinde yazan ışık yoğunluğunu vermediğini görüyoruz. Ama samsung led, nichia led ve osram markaları olan led ürünler gerçekten üzerinde yazan ışık yoğunluklarını sağlamakta ve hiç bir problem yaratmamaktadır.UV baskı teknolojisi ile HD kalitesinde baskı yapılarak’da uygulanabilmekte ve mükemmel görsel baskılar ortaya çıkmaktadır.