Levent Plaza'da gergi tavan uygulaması

Levent Plaza’da gergi tavan uygulaması ile Bamax gergi tavan sistemleri bir tavan dekorunu daha yapmıştır. Tüm plazanın ofislerinde tüm katların koridor aydınlatmalarında gergi tavan sistemleri kullanılmıştır. Tümün ışıklı doku gergi tavan sistemi seçilmiştir. Böylece tavan aydınlatması tamamlanmıştır. Levent Metro City, Levent İş Kuleleri, Levent Sabancı İkiz Kulelerinde ve Levent Sapphire gibi tüm alışveriş merkezlerinde germe tavan sistemleri dekoru ve aydınlatmalarını görmek mümkündür. Germe tavan kumaşları ile bir çok reklam çalışmaları da yapılmıştır. Levent Metrocity alışveriş merkezinde duvarlarda bir çok gergi tavan çalışmaları görülmektedir.

Levent Plaza gergi tavan uygulaması

Levent Plaza gergi tavan uygulaması, Levent Plaza’da gergi tavan uygulamaları

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Levent’de bir çok mekan ve alışveriş merkezlerinde gergi tavan sistemleri kullanılmaktadır. Kullanılan bu sistem ortamları daha kaliteli ve daha dekoratif hale getirmektedir. Tavanlarda en çok beğenilen sistemler den biridir. Bu tür büyük mekanlarda mükemmel bir aydınlatma sağlamaktadır. Bu aydınlatmalarda kullanılan tüm ürünler Ce belgeli ve Ledler Samsung Marka veya Osram Marka Led uygulanmaktadır. Bu ledler çok uzun yıllar hiç bir sorun çıkarmaz. Bamax gergi tavan kumaşlarımız tam 15 yıl garantilidir. Böylece uzun yıllar her hangi bir işleme maruz kalmaz. Garanti kapsamındaki ürünlerimiz ücretsiz olarak tamir ve bakımı yapılır. Tüm garanti kapsamındaki ürünlerimiz tarafımızdan ücretsiz olarak onarımı yapılır.

4. Levent’de Gergi Tavan Aydınlatmaları

4. Levent ve Levent mahallesinde bir çok mekanda tavan aydınlatmaları hizmetleri sunuyoruz. 4. Levent Şeker bank Merkezinde tüm aydınlatma ve tavan dekorasyonları tarafımızdan yapılmış olup mükemmel bir tavan deneyimi yaşanmıştır. Şeker Bank yetkilileri uyguladığımız tüm tavan aydınlatmalarında çok memnun kaldıklarını belirtmişlerdir. Bamax gergi tavan sistemleri olarak biz dekorasyon, tavan aydınlatması, aydınlatma, duvar tasarımları, tavan dekorasyonları ve komple iç mimarlık gibi hizmetler veriyoruz.. Bu tür hizmetlerimizde % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız. Tüm müşterilerimizi memnun görmekten mutluyuz. Eğer sizde böyle bir dekora ve ya dekoratif aydınlatmalara ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlere tüm iş ve hizmetlerimiz hakkında müşteri temsilcilerimiz bilgi vereceklerdir. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin Hemen arayın.