Maltepe Gergi Tavan Uygulaması

Artık eskiden evlerimize uyguladığımız eski tavan modelleri tarihe gömüldü. Bunun en güzel örneği egenin incisi Maltepe’de yaptığımız çalışmalardır. Bamax gergi tavan size sunduğumuz bu yeni model Gergi tavan ürünleri bir çok özelliklerine göre eski tavan modellerini geride bırakmıştır.

PVC gergi tavan sistemleri ham maddesi pvc den üretilen dayanıklı pvc kumaşıdır. Sağlığa zarar vermeyen bu kumaşlar gönül rahatlığıyla bulunduğunuz bölgeye tasarımını uygulayabilirsiniz. Sizler Gergi tavan tercih etmekle bu özellikleri olan bir tavana sahip olacaksınız.Gergi tavanlar artık sadece görsel olarak da karşımıza çıkmıyor. Tavanlarınızda çatlak hasar ve rutubetli bölge varsa Gergi tavan bunu mükemmel şekilde kapatmaktadır.

Maltepe Gergi Tavan metalik özelliklerde olabileceği gibi parlak ya da mat lake özelliklerine de sahiptir Süet doku özelliklerinde uygulamalarda tercihleriniz arasında yer alacaktır. İç mekanlarda kullanılan bu sistemler geniş aydınlatma imkanları sunmaktadır. Işığının gün ışığı şeklinde bulunduğunuz ortam olmasını sağlayacaktır. Tek parça olarak düşünüldüğünde genişliği dört metre olabiliyor.

Aydınlatmalı modelleri de oldukça şık kullanımlar oluşturacaktır. Herhangi bir bakım, boya gerektirmez. Bu uygulamalar üzerinde ankastre aydınlatmalarda kullanılmakta. Üzerine resim baskıları yapılabiliyor ve arkadan yapılan dekorasyon ile soft ışıklar elde edilebilir. Estetik olarak ise oldukça modern ve zariftir. Mekanlara uygulandığında inanılmaz estetik görüntü sunmakta.

Maltepe Gergi Tavan evinizin tüm bölgelerine rahatlıkla uygulanabilir. Banyonuzda mutfağınızda , holünüzde, salonunuzda, yatak odanızda yepyeni bir görünüm veriyor. Gergi tavan bulunduğunuz ortama uygulandıktan sonra herhangi bir kirlilik ve deformeye asla yol açmaz. Eşyaları taşımaya yer değişmesine gerek olmaz. Gergi tavan  diğer uygulamalara göre de uygun fiyat avantajları sunmakta. Bu kolay montaj işlemi sayesinde bir gün içinde biter. Maltepe Gergi Tavan maliyeti ise lamba aydınlatma sistemlerinden aynı fiyata denk gelmektedir.

Çok tercih edilmesinin en önemli özelliklerinden biri de herhangi bir bakıma gerek olmaması, özel temizlik ürünleriyle temizlenmekte. Bamax  firmamızın çalışma şekli müşterilerimize endekslidir. Çalışmalarınızı sizlerin istediği doğrultuda hazırlayıp profesyonel şekilde sunum yapmaktayız. Yeterli sayıda teknik servis departmanı ile birlikte sürekli teknik destek vermekteyiz. Bamax Gergi Tavan güvenilir, hızlı ve kaliteli firma imajını verdiği dürüstlükle çalışmaktayız. Bamax Firması kalıcı ve sürekli tutma konusunda uzman satış pazarlama ekibi ile değerli müşterilerimize  en doğru ürünleri sunmak ve tasarımını uygulamaktayız.