Mecidiyeköy Gergi Tavan Uygulaması

Bamax Mecidiyeköy’de tasarımda estetik ve günümüz teknoloji ile görselliği ön planda tutar. Kaliteden ödün vermeden en kısa sürede uygular ve teslim ederiz. Firmamız uzman ekibimizle sizlere profesyonel hizmeti vermektedir.

Günümüzde kaliteli ve zengin görünmek aynı zamanda temiz ve taze görünmek hep yaşam tarzı olmuştur. Mecidiyeköy  Gergi Tavan Sistemi Her türlü duvar ya da tavan olarak kullanılmakta. İsterseniz aydınlatma sistemi isterseniz dekoratif bir görsel olarak kullanılabilir.

Mecidiyeköy Gergi Tavan firması olarak bir çok mekanda ve ortak yaşam alanlarınıza uygulanmakta. Bamax gergi tavan kumaşları veya duvarlarınıza uygulama yapıldıktan sonra modern ve harika bir görsellik sunmakta. Bu görselliği sevdiklerinizle birlikte günün tüm stresini atmış bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Mecidiyeköy Gergi Tavan kalitesi, PVC Gergi tavan sistemleri ve led aydınlatmanın harika şıklık ve estetiğini, mühendislik tekniğini mimari dizayn ile birleştirerek sektör liderliğine emin adımlarla ilerlemektedir.  PVC Tavan geniş ve nitelikli mimari kadrosu, mühendislik deneyimiyle yönetimi,  ile profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile üretilmektedir.

Mecidiyeköy Gergi Tavan Sistemleri

Gergi tavanı uygulaması siyah renk kullanıldığı zaman uygulanan bölgede yansıma yansıtır. Bu yansıma da tavanın daha yüksek görünmesine sebep olur.  Siyah renk uygulaması tavan dekorunu kasvetli yapar. Bu yüzden siyah renk uygulaması zamanı tüm tavan boyu uygulanmasında önerilmemektedir. Daha çok siyaha uyum sağlayan açık renkler ile kombine yapmak daha uygundur. Örneğin,kare şeklinde kenarlara beyaz uygulama ve iç kısmına siyah uygulama, çok mükemmel bir zariflik ve şıklık sağlar

Bu sistemlerin zarifliğin ve gösterişin rahatlığı yanında maliyetlerinin çok fazla olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü Gergi tavan en büyük artısı uzun yıllar boyunca kullanabilir olmanızdır. Standart duvar boyaları gibi her sene yenilemenize asla gerek yoktur. Yapmanız gereken sadece Gergi tavan sistemi profesyonel ekip tarafından yapılması gerekir ve kullanılan malzeme kesinlikle kaliteli kumaş üzerinden dünya standartlarına uygun olması gerekmektedir.

Sonuç olarak ortaya başarılı ve etkili bir dekorasyon çıkacaktır. Bu dekorasyon ve tasarımı il sizde en kısa zamanda harika görsellik ve tasarım için bizimle iletişime geçiniz. Sizlerde gergi tavan uygulaması hakkında yardımcı olalım.