Anasayfa » Gergi Tavan Blog » Parlak Gergi Tavan Uygulamaları

Parlak Gergi Tavan Uygulamaları

Gönderildiği yer: Gergi Tavan Blog 0

Bu makalemizde Parlak gergi tavan özelikleri ve Uygulama alanları hakkında konuşacağız. Parlak gergi tavan uygulandığı yere aydınlık getirmekle daha küçük alanlar daha iyi tasarım yapmakta oldukça  doğru bir seçimdir. Parlaklık ve gösteriş seven müşterilen seçimi olan bu kaplama daha çok dikkati üzerine çeker. Tavanına parlak doku gergi tavan yaptıran odaya girdiğinizde en çok tavana bakarsınız ve oda tasarımını fark etmezsiniz bile.

Parlak Gergi Tavan Uygulamaları

Parlak gergi tavan özelikleri ve Uygulama alanları size tavanlarda da daha farklı dokunuşlar yapmak için en doğru seçim olacaktır. Bu germe tavan çeşitli ile artık tavanlarda eskiden yapamadığınız tasarımlar yapmaya yardım edecektir. Şöyle ki eskiden ve diğer tavan tasarımında tavan nasılsa öyle kalıyordu.Küçükse küçük ,büyükse büyük. kalmakta. Bamax gergi tavan sistemi ile artık bunlara son. Çünkü bu tavan sistemi size küçük alanları görsel olarak genişletmek imkanı tanıyor. Parlak kaplama ile tavan yüksekliği görsel olarak neredeyse 2 veya 3 kat büyüyor.

Parlak Gergi Tavan
Parlak Gergi Tavan

Parlak tavan uygulama alanları müşteri isteğine göre sınırsızdır. Barisol tavan  en çok genişliğini istediğiniz alanlara uygulama yaptırmanız önerilmektedir.Bu alanlar koridorlar, cafeler, restoranlar, otel girişleri, bekleme salonları, toplantı salonları vs. olarak daha da çok saymak mümkündür.Küçük koridorda uygulanan germe tavan çeşitli tavanın büyük ve geniş görünmesini sağlar.Küçük koridordan geriye  hiç bir şey kalmaz.Bazı güç ışığı düşmeyen odalar veya tavan arasından yapılan küçük odalar,parlak tavan kaplaması sayesinde olduğundan daha geniş görünecektir.

Küçük cafelerde parlak stretch tavan uygulaması ortamın daha da aydınlanmasına neden oluyor ve böylece müşterilerin hem güzellikten ,hem de hizmetlerin oldukça memnun kalıyorlar ve devamlı olarak bu cafeye geliyorlar. Bu oturma odasını daha canlı,enerjik ve daha aydın,geniş gösterecektir.Parlak tavan uygulama alanları saymakla bitmez. Biz sadece bir kaçını örnek verdik. Parlak doku germe tavan renkleri saymakla bitmez. Sadece geriye bu renklerden doğru şekilde faydalanıp güzel sonuçlar elde etmeniz kalıyor. Bunun için sadece bizi aramanız yeterlidir.Çok memnun oluruz ve size hizmet vermekten gurur duyarız.

Gergi tavan sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, veya bize e-posta yoluyla bize yazabilirsiniz.