Pendik Gergi Tavan Uygulaması

Pendik Gergi Tavan,  Pendik ilçesinde yılda bir tavan boyamaya son. Uzun ömürlü, sağlıklı, kişiye özel, estetik tavan çözümleri ile Bamax firmasıyla Pendik’te tasarım yönünde farklılık getiriyoruz Bu tasarım Şeffaf, renkli ve baskılı gergi tavan uygulamalarımız ile hizmetinizdeyiz.

Pendik Gergi Tavan renkli tavanlarla evinizde özel atmosfer yaratmaya ne dersiniz. Yaşadığınız mekanda oturma odası sinema salonuna dönüşür, yatak odanızda gece lambası görevi görür, yanıp sönme modu ile evinize en güzel görselliği ve parti havası katabilirsiniz. Yaşadığınız mekanda daha çok dikkat çekebilirsiniz. Renkli Gergi Tavan Çok basit bir işlem ile kırmaya dökmeye ihtiyaç duymadan evinizin havasını komple değiştirebilirsiniz. Gergi tavan son derece kullanışlı, oldukça hafiftir.

İstanbul Pendik ilçesinde  her geçen gün yeni açılan iş yerleri ile yaşam kalitemiz daha da iyileşiyor. Teknoloji ışık hızında gelişiyor, gelişen bu teknoloji artık evlerimizin güzelleşmesi için de kullanılıyor. Bu teknolojik gelişmelerden biri de üç boyutlu duvar kağıtları. Üç boyutlu duvar kağıtlarıyla evinizin her bir bölümü ayrı bir yaşam alanı oluşturmakta.

Pendik germe Tavan, Pendik’te yeni bir konsept kazandıran Bamax üç boyutlu duvar kağıtları ile istenilen manzarayı evlere getirilmesinin artık hayal değil. Evinizi manzaralı yerden alamadıysanız biz istediğiniz manzarayı evinize getiririz. üç boyutlu duvar kağıtları ile yaşam kalitenizi yükseltip bulunduğunuz mekanı sizin zevklerinize uygun şekilde dekore ediyoruz

 

Duvarların yanı sıra gergi tavan uygulaması ile tavanlara katılan görsellik ile beraber üç boyutlu zemin kaplama, üç boyutlu mutfak tezgahı cam paneli, üç boyutlu  fayans baskı, bambu panel, asansör ve banyo giydirme hizmetleri de veriliyor.

Pendik Gergi Tavan alev, günümüzün vazgeçilmez dekorasyon malzemesi. Bu tasarım duvar kağıtları sayesinde evlerin havasını harika görsellik katarak değiştirmekte. Duvar kağıdının desenleri ile boyadan çok daha farklı bir etki yaratabilirsiniz. Mekanı olduğundan daha büyük gösterişli, daha sıcak bir etki kazandırabilir, çok aydınlıksa biraz karanlık, çok kasvetliyse aydınlık hale getirebilir. Duvar kağıdı sayesinde evinizin pek çok alanını yeniden dekor edebilirsiniz.

Duvarlarda tablo kullanmak yerine duvarlarınızı birer tablo haline getirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir yerin manzarasının baskıya alınmasını teknoloji sayesinde en güzel görselliği yapmaktayız Bu tasarımlar asla sağlığa zarar vermez gönül rahatlığıyla evinizin tüm bölgesine uygulayabilirsiniz.

Siz Değerli Müşterilerimize Pendik’te daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla çalışmalarımız Devam Etmektedir.