Anasayfa » Genel » Provence tarzı gergi tavan

Provence tarzı gergi tavan

Gönderildiği yer: Genel 0

Provence tarzı gergi tavan sistemleri ile daha şık ve estetik bir özel yaşam alanları ve iş yerleri sizleri bekliyor.

Gergi tavan, oturma odalarında,mutfakta,yatak odalarında,banyolarda,çocuk odalarında mükemmel provence stilinde tasarım yaratan tek üründür.Bu tarz odada olan yeni ve klassik motifleri,antik temel özellikleri koruma üstünlüğüne sahiptir.

ışıklı gergi tavan, gergi tavan, Germe tavan, barisol tavanBurada tavan farklı tür ve dokularda kullanılabilir.Burada önemli olan onun ana özelliğidir.O beyaz,bej,açık kahverengi,açık mor,limon sarısı vs. renk tonlarında seçimine sahiptir ve aynı zamanda dizayn adı altında kullanılan büyük bir baş yapıtın çir parçasıdır. Bu stil tavanlar,kullanım için işsiz ve işlevsel bir varyant olabilir,ortalama çok katlı apartmanlarda ve özel evlerde daha çok tercih edilir.

Provence tarzı gergi tavan oldukça orijinal dir , kesinlikle foto baskı yapılabilmesi için müthiş bir seçenektir, Bu dizayn stilinin yardımı ile tavanda, çeşitli parlak renklerle soyut bir kombinasyon yaratmak mümkündür. Böyle bir doku üzerine güzel doğa manzaraları,orman ve ya nehir banka türleri baskı yapılabilir. Aynı zamanda tavan ortasına parlak fonda basılmış büyük bir çiçek resmi ve ya kenarlara basılmış küçük çiçekler oldukça akıllı bir şekilde seçilmiş bir seçim olacaktır.

Gelişmiş germe tavan teknolojisi sadece tavana modern görünüş vermekle kalmaz,aynı zamanda küçük odaları daha ışıklı, geniş görünmesine sebep olur. Bu uygulama odalarınıza enerji vermekle yetinmez ve de kullanılacak en estetik bir yöntemdir.

Provence tarz uygulama alanları: oturma odası, yatak odası, mutfak, banyo vs.

Bu yeni stil ev dekorunu uygulatmak isterseniz Bamax ‘ı arayın. Gergi tavan  İstediğiniz her tür yeni tasarım çeşitleri ile tanınan bu şirket öyle hızlı,temiz ve sakin çalışır ki,sizi yormaz. Bamax seçim rahat ,sağlıklı ve güvenli yaşayın.