Sabiha Gökçen Hava Alanı Gergi Tavan uygulaması

Sabiha Gökçen Hava Alanı Gergi Tavan uygulaması ile Bamax gergi tavan sistemleri her alanda dekor ve tavan aydınlatmaları ile hizmet vermekteyiz. Bir çok hava alanında aydınlatma ve hava alanlarındaki ofislerde dekorasyon hizmetleri yapmaktayız. Hava alanlarında dekorasyon ve tavan aydınlatma uygulamaları diğer mekanlara benzemez ve gerçekten zorludur. Bu tür yerler tavanlar oldukça yüksektir. Bu yükseklikte hem dekoratif hemde aydınlatma amaçlı tasarımların uygulanması zorlu bir iştir. Biz Bamax gergi tavan markası olarak tüm tavan uygulamalarında ve tavan dekorasyonlarında işinde profesyonel ekibi ile harika sonuçlar çıkarıyoruz.

Hava Alan Tavan Dekorasyon ve Aydınlatması

Bir çok hava alanında iç ve dış hatlarda tavanlar yüksektir. Bu yükseklikte dahi tasarımsal ve işlevsel tavanlar uygulanır. Hava limanları oldukça kalabalıktır. Bu kabalıkta yüksek sesler .çıkar. Yüksek ses ise yüksek tavanlı yerlerde yankılanma yapar. Bu yankılanma ise daha yüksek ses çıkmasına sebep olur. Bu sesler ile başa çıkmak lazım. Bu tür mekanlarda tavan uygulamaları arasında en iyisi Akustik gergi tavan sistemleri veya Akustik tavanlardır. Ortamın tüm gürültüsünü emer ve neredeyse yok eder. Buda ortamın mükemmel derecede Akustik bir ortam olmasını sağlar. Hava Alanları ve bunun gibi tüm yüksek tavanlı yerlerde Akustik tavan çeşitleri uygulanır. Akustik tavanlar sesi emerek yok eder. Akustik gergi tavan kumaşları mikro delikleri sayesinde ses dalgalarını emerek yok eder. Böylece ortama mükemmel bir ses dağılımı oluşturur. Ortamın yankılanmasını önler.

Hava Alanı Duvarlarında Reklam amaçlı olarak ve tasarımsal amaçlar içinde gergi tavan kumaşları ve uygulamaları görülmektedir. Reklam sektöründe gergi tavan kumaşları esnek yapısı sayesinde çok  kullanılır. Hava Limanlarında reklam amaçlı olarak baskılı germe tavan sistemleri kullanılır. Tanıtım veya Duvar dekorlarında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır. Düşünün hava limanında mükemmel bir duvar cephesi var. Manzara resmi veya uçak resmi istiyorsanız bu tür uygulamaları gergi tavan kumaşlarında denemelisiniz. Mükemmel bir duvar cephesi için en iyisi dijital baskı gergi tavan duvar uygulamalarıdır. Diğer bir adıyla gergi duvar da diyebiliriz.