Anasayfa » Gergi Tavan » Şişli Gergi Tavan Uygulaması

Şişli Gergi Tavan Uygulaması

Gönderildiği yer: Gergi Tavan, Gergi Tavan Blog 0

Şişli Gergi Tavan, barisol modelleri ve kaliteli malzemeleri sizlere Şişli’de farklı alternatifler sunmaktadır. Sizde ister metal ister pvc olsun tavan dekorasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Kaliteli ürünler kullanarak sizlere hizmet veririz.

Şişli Gergi Tavan Uygulaması

İstanbul Şişli ilçesinde gergi tavan tasarımları ve uygulamaları ile bir çok plaza, mağaza, alışveriş merkezleri, iş yerleri ve ofislerde bu tür uygulamaları yapıyoruz. Gergi tavan (diğer adıyla germe ve gerilmiş Tavan), iki bileşenden oluşan çok hafif malzeme olup her estetiğe girebilen rengarenk ve modern bir sistemidir. Bir çevre profili ve bir ışık Polivinil Klorür PVC membran parça içine uzanır .Yuvarlak Dit dörtgen kare kavisli dalgalı olmak üzere her şekilde tasarlanıp yapılabilir ve her şekle girer.

Şişli Gergi Tavan
Şişli Gergi Tavan

Pratiktir, hafiftir, hijyendir temizlenebilir, toz zerrelerini tutmaz , yalıt kandır hava geçirmez, yanmazlık belgesi vardır, esnektir, sağlamdır ve hızlıdır bir kaç saat içinde çevreyi kirletmeden zarar vermeden monte edilir. Diğer tavan sistemleri gibi her yıl boya bakım gerektirmez. Gergi Germe Tavan sistemleri sadece tavanda değil , dekoratif bir şekilde duvarlarda çok rahat uygulanabilir. Sonuç olarak, gergi tavan sistemleri, şekil, renk ve ışık açısından büyük bir özgürlük sunar .

Şişli Gergi Tavan sistemlerini Şişli’de fuarlar show romlar, sinemalar,  konferans salonları mağazalar, avm. ev, ofis, bar, havuz, cafe, restaurant, sauna, hamam, banyo akla gelebilecek her yerde kullanılabilir. Barisol germe tavan günümüz teknolojisi ile ve kaliteli iş gücü ekip ve ekipmanlar ile sizlere kısa süre içersin de aklınızdaki projeyi bitirip teslim eder,gerek tavanınıza gerek duvarlarınıza gerek diğer istek ve uygulanmasını istediğiniz yerlere,kaliteden ödün vermeden kısa sürede uygular.

Şişli Gergi Tavan kumaşlarının en büyük özelliklerinde birisi yüksek mühendislik ürünü olup kesinlikle içerisinde asla bakteri barındırmaz, anti bakteriyeldir. Uzun yıllar özelliğini asla kaybetmez. Anti statiklik özelliği ile asla toz tutmaz. Uzun yıllar bakım gerektirmez, temizlemesi çok kolay olup,temizlemesi çok kolay olup pamuklu nemli bez ile temizlenebilir. Transparan kumaşlar aydınlatmada kullanıldığı zaman homojen, yapısı ile gözü yormayan bir ışık verir. Led ürünleri kullanılır ise elektrik sarfiyatında % 85’e varan enerji tasarrufu sağlar. İçerisinde atık madde içermez ve %100 geri dönüşümlüdür.