Anasayfa » Gergi Tavan Blog » Tavanlara veya Duvarlara gergi tavan

Tavanlara veya Duvarlara gergi tavan

Gönderildiği yer: Gergi Tavan Blog 0

Tavanlara veya Duvarlara doğa (gergi tavan) manzara görselleri ile süsleyebilir ve özel bir hava katabilirsiniz. Evinizin odasına girdiğinizde sanki gerçekmiş gibi bir hava yaratır. Bu tür uygulamalarda yüksek çözünürlükte resimler ve görselleri ile özel tasarım programlarında tasarlanıp germe tavan kumaşlarına basılmaktadır. Bu uygulamalarda kumaşların arkasına led aydınlatma ürünleri döşenerek aydınlatılır ve bu görseller daha canlı hale getirilir. Bu sayede uygulana tavan sistemi veya duvar sistemi daha canlı ve gerçekçi olmaktadır. Ev ve işyeri tavanlarında üç boyutlu bir görsel uygulanabilmektedir. Bu gibi uygulamalar sadece germe tavan sistemlerinde olmaktadır.

Gergi tavan sistemlerini Öncelikle yeni başlayanlar için ne olduğunu kısaca özetlemekte yarar var. Germe tavan sistemleri son yılların moda uygulaması olan, tavan, duvar gibi dikey veya yatay yada özel ölçülerde özel bir pvc kumaş üzerine baskı ile uygulanmış görselin özel profiller ile hayat bulmasıdır dersek sanırım doğru tanımlamayı yapmış oluruz. Belki de bir çok insan gergi tavanın ne olduğunu bile bilmiyordur. 

Hayatımızın içerisin de bizlere ait olan her alanda bu tür tasarım ve dekorasyon etkileri ve izleri ile varız aslına bakılırsa. İmkan dan ötede bir kavramdır bu uygulamalar. Aynı eşya ve malzemelerle iki farklı oda ve bu odaların sahibi iki farklı insan düşünün. Her ikisi de hayat alanlarını aynı malzemelerle hazırlayacak olsalar da ortaya asla birbirinin aynı iki oda çıkmayacaktır. İnsanların ortak yaşam alanları ve özel yaşam alanlarında dekor amaçlı uyguladığı bir üründür barisol tavan sistemleri. Konuşmak, çizmek gibi kişinin kendini ifade etmesinin farklı bir yöntemidir bulunduğu mekanın tasarımı ve dekorasyonu. Bundan dolayıdır ki gergi tavan sistemleri aslınsa tüm yaşam alanlarımızın dekorasyonlarında bizden ayrılamayan bir parçadır. Hem kendi tarzımızı yansıtır hem de güzel ve dekoratif bir ortam sağlar bizlere.

Bu tür ev ve iş yeri dekorasyonlarında baş gösteren uygulamalar ile bize en iyi tasarımları ve en ideal mekanları sunan Bamax gergi tavan sistemlerini sizlere tavsiye ediyoruz. Nedeni ise mükemmel uygulamalar ve birinci sınıf ürünleri ile profesyonel hizmet vermektedirler.

tavanlarda gergi tavan

duvarlarda gergi tavan

iç mekanlarda gergi tavan, iç mekan tasarımları