Tuzla Gergi Tavan Uygulaması

Herkesi şaşırtacak bir proje tasarladık. Balıkesir Marmara bölgesinin incisi yükselen değeri Tuzla Gergi Tavan üretimine başladığımız uygulama ile Tuzla ilçesinde evlere ve mekanlara harika görsellik katmaktayız.

Tuzla’da kendini fark ettiren tasarımlar ile farkı bizimle yaşayın. Bamax gergi tavan tecrübesi ve uzman kadrosu ile yaşam alanlarınızı gerçek görsellik getiriyoruz. Bamax Gergi Tavan  3D mutfak tezgaha arası, asma tavan, yatak Başlığı, Tv ünitesi, alçı düzleme, boya, tadilat ve Dekorasyon çözümleri üretmektedir.

Tuzla Gergi Tavan sistemlerinde tasarımı benzersiz renk, görüntü seçenekleri ve özel ışık geçirgenliği sayesinde yaşam alanlarınıza çok özel ve doğal bir hava katmakta. Tuzla’da Bayanların en çok zaman geçirdiği mutfaklarınız için özel olarak hazırladığımız 3D Tezgah Arası çalışmalarımız farklılık yaratmak isteyen bayanların yüzünü güldürecek. Özellikle iç mekanlarda modern mimarinin gerekliliklerini uygun olarak benzersiz ve esnek aydınlatma imkanları sunmaktayız. Gergi Tavan  ile fark yaratacaksınız. Gergi Tavan esnek yapısı nedeniyle her türlü tasarım ve armütür  aydınlatma elemanının kullanılmasına da uygundur.

Tuzla Gergi Tavan Uygulaması tasarımı yapıldığı noktada harika bir görsel şölen sunmakta. Son derece pratik, hızlı ve sorunsuz bir sistemdir. Montaj esnasında herhangi bir kirliliğe yol açmaz. Uygulama yapılarak eşyaları taşımaya gerek yoktur. Esnekliği sayesinde tasarımda çok büyük kolaylık sağlamaktadır.

Tuzla Gergi Tavan sistemi esnek seçenekleri ile tavan ve duvarlarda özgün model ve tasarımlar elde edersiniz. Bu harika görselliği ön plana çıkaran bu uygulamalarda yalıtım özelliklerinin bulunması ile de oldukça kullanışlı seçenekler elde uygulanmakta.  Daha çok büyük alanlarda görmeye alışık olduğumuz modellerin bireysel olarak daha küçük formlarda evlerinizde çok rahat şekilde uygulanmakta. Gergi tavan çok rahat temizlenebilmesi, nem ve su gibi etkilere karşı dayanıklı olması da bulunduğunuz alanlarda modern tasarımlar oluşturulması adına çok önemlidir. Hafif olması itibari ile pratik bir şekilde montajı yapılmakta.

Firmamız müşterilerimizin  memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli hizmet uygun fiyat zamanında teslimat anlayışını kendine ilke edinmiştir. Profesyonel ekibimizle, sizlere yoğun temponuzda mekanınızı rahatlıkla dekore etmenizi sağlayacak kolaylıkları sunarak, seçkin mekanlar tasarlamak arzusundayız.