Çocuk Odalarında Gergi Tavan

Çocuğunuzun  odasındaki streç tavan hem sağlığınız hem de hayallerinizin gerçekleşmesi açısından önemli bir rol oynamaktadır. Bu sayede, çocuk odalarını farklı bir dünyaya çevirebilirsiniz.

Çocuk Odalarında Gergi Tavan

Çocuk odalarındaki  gergi tavan, çocukların hayallerini gerçekleştiriyor. Oldukça sağlıklı olan bu ürünlerle çocuğunuzu daha güvenilir bir oda haline getirir Onlar’ın hayal dünyalarına da bu sayede erişmiş olursunuz. Bir odada birçok streç tavan sisteminin uygulanması mümkündür. Her türün ayrı bir özelliği vardır, bu nedenle her uygulama kullanılabilir. 3D streç tavan, akustik gergi tavan, parlak doku, paspas vs Şimdi bu çeşitlerin çocuğun odasında nasıl uygulandığına ve sağladıkları avantajlara bakalım.

Çocuk Odalarında gergi tavan sistemleri, Odalarda gergi tavan

Çocuk Odalarında gergi tavan sistemleri, Odalarda gergi tavan

 

Çocuk odalarında 3D gergi tavan uygulandığında, çocuklarınız hayal dünyasında neredeyse yaşamak isteyecektir. UV baskı teknolojisi sayesinde çocuklar tavanlarına görsel malzeme uygulayacaklar. Her zaman tavanlarında görmek istedikleri resimleri görmek için bu  fırsata sahip olacaklardır. Karikatürlerden, çizgilere, kahramanlardan, hayvan resimlerine, doğaya, en sevdikleri aktörlerden, denizden okyanusa, şelaleden vs. Tavanlarını resimleriyle daha renkli hale getiren şeffaf işaretlerdir.

Akustik malzemelerden yapılmış gerdirme tavanı artık çocuklarınızın daha rahat uyumasına neden olacaktır. Büyük şehirlerdeki bebekler uyku problemi yaşıyor. İnsan sesi, araba sesi normal bir uyku çekmemelerini neden olur. Ancak akustik olarak gerilmiş tavan ile bu artık problem değildir. Tavana uygulanan bu malzeme, oda duvarlarının ses geçirgenliğini azaltır. Duvar aletleri ile kullanıldığında daha etkilidir ve oda% 100 sessizdir.

Çocuk Odalarında gergi tavan sistemleri, Odalarda gergi tavan

Çocuk Odalarında gergi tavan sistemleri, Odalarda gergi tavan

Lake gergi tavan, çocuğunuzun odasını çok daha renkli ,ışıltılı  ve çekici hale getirecektir. Mat bir doku tavanıyla tasarlanan çocuk odası oldukça farklı ve sakin görünüyor. Seçimimizle, odanın her köşesinde aynı anda farklı dünyalar yapabilirsiniz. Oyun köşesi ayrı olduğu ve uyku köşesi ayrı olduğu için 4 köşeyi farklı bir dünyaya çevirmek çok kolay olacak.

Avantajlar bununla bitmez. Yapacağınız gergi tavanının çocuğunuzun sağlığı için çok yararlı olup olmadığı fark etmez. Kullanılan boya kokmuyor, sağlığa tamamen zararsız.

Çocuklarınızın hayallerini gerçekleştirmelerini, onları daha mutlu görmek için isteklerini mümkün kılmaya çalışın. Yaşam, bir çocuk büyüdükçe büyür. Barisol streç tavan şirketini seçip çocuğunuzu daha mutlu ediyorsunuz.Çocuklarınızın hayallerinde yaşayıp tek bir dokunuşla fırsat verin .