Gergi Tavan için Led seçimi

Gergi Tavan tasarımların kalitesi kadar gergi tavan altında kullanılan gergi tavan led aydınlatma da önem arz eden bir konudur. Bilindiği üzere led aydınlatma pazarında metre fiyatı 45 Cent’den başlayıp  50 Euro’ya kadar uzanan, değişik fiyat ve kalite seviyelerinde pek çok led aydınlatma ürünü bulunmakta.

Led Aydınlatma Gergi Tavan ürünü led aydınlatma kaynağını başarılı bir şekilde kamufle eden, güneşi taklit eden homojen ve kontrollü bir ışık sağlayarak mekanda bulunan insanın kapalı yerde kalma algısını, noktasal ışık kaynaklarının sebep olduğu gergi tavan ve stresi yok edecek bu sayede hedef birey alanda  daha fazla ve huzurlu zaman geçirebilecek

Bu geniş fiyat ve kalite, hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz için ciddi karışıklık yaratmakta ve uygun olmayan ürün kullanımıyla sonuçlanan memnuniyetsizlik her geçen gün artmaktadır.

Transparan gergi tavan, gergi tavan, transparan tavan, tavan aydınlatması, Toplantı salonlarında gergi tavan, gergi tavan için led seçimi, gergi tavan ledleri, led, aydınlatma

Transparan gergi tavan, gergi tavan, transparan tavan, tavan aydınlatması, Toplantı salonlarında gergi tavan

Peki nasıl bir Led seçmeliyim?

İlk olarak hangi germe tavan ürününü seçeceğinizi belirlemelisiniz.

Barisol gergi tavan ürünleri, renkleri bozmamak ve basılı görseli etkilemek için genellikle 6500 K’lık soğuk beyaz ışıkla aydınlatılmalıdır. Düz beyaz tavan uygulamaları için LED aydınlatma ürünlerini istediğiniz renk sıcaklığında kullanabilirsiniz; RGB LED’ler bile renk değiştiren ışıklar oluşturabilir.

İkinci aşamada, aydınlatma ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz.

Gergi Tavan uygulamasında  mekan direk gün ışığı alıyor mu? Hangi seviyede aydınlatılmaya ihtiyacı var? Işık rengi ne olacak? (Gün ışığı, Beyaz, Soğuk Beyaz)

Günlük kaç saat ışıkların yanması gerekiyor?

Dükkânınız sürekli aydınlatmanız gereken bir mağazaysa, daha uzun sürecek. Daha çabuk yanman gerektiğini hissediyorsun.

Led Aydınlatma Kullanım ömrü.

Led aydınlatma  Düşük devreye alma maliyeti ve nispeten kısa ömrü olan veya uzun süre sorunsuz çalışacak yüksek bir fiyat performans oranına sahip bir ürünü tercih edeceksiniz.

Barisol Gergi Tavan İşte tüm bu soruların cevaplarını kafanızda oluşturduktan sonra led aydınlatma danışmanlarımızla iletişime geçerek doğru ürün seçimi konusunda destek alabilir ihtiyacınıza en uygun ürünü doğru fiyat ile uygulata bilirsiniz.

Gergi Tavan sistemlerini kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş  Led Aydınlatma sistemlerimizi incelemek için Gergi Tavan için LED Ürünleri sayfamızı tıklayın.