İstanbul Adalar Gergi Tavan Dekorasyonu

İstanbul’un güzel ilçesi Adalar havası ve manzarasıyla mükemmel bir yerdir. Turistlerin en uğrak yerlerinde biri olup burada eski Konutlar ve yerleşim yerleri mevcuttur. Adalar’da taşıma aracı olarak fayton kullanılır. Herhangi bir motorlu taşıt yoktur. Sadece Fayton lar ile insanlar adanın bir yerinden diğer bir yerine giderler.  Adalar ilçesinde ve İstanbul’un tüm adalarında gergi tavan dekorasyon hizmetleri sunan şirketimiz, Dekorasyon ve gergi tavan sistemlerinde ekonomik çözümler sunmaktadır.

İstanbul ve ilçelerinde iç mekan dekorasyonları ve tavan aydınlatmaları ile hizmet veriyoruz. Rekabetçi fiyat politikalarımız ile daima ürünlerimizi ve uygulamalarımızı uygun ve ekonomik fiyatlara temin edebilirsiniz. Her zaman kaliteli ürün anlayışı ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veriyoruz. İstanbul Adalar gergi tavan ve Tavan Dekorasyonları ile Adalarda tüm villa ve özel konut projelerinde sizlere tavan aydınlatması, tavan dekorasyonu, duvar dekorasyonu, komple iç mekan dekorasyonlarında ekonomik ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

İstanbul Adalar gergi tavan ve tavan dekorasyon hizmetleri

İstanbul Adalar gergi tavan ve tavan dekorasyon hizmetleri

Adaların nemli ve rutubetli havası mekanları daima eskitir ve deforme eder. Böyle koşullara göre kaliteli ve uzun yıllar dayanıklı ürünler kullanılmalıdır. Özellikle iç mekanlarda tavan ve duvar dekorlarında kullanılan malzemeler çok çabuk bozulur. Bunun sebebi tuzlu su nemi ve aşırı nem olduğu içindir. Ama ne kadar nemli bir ortam olursa olsun bizim ürünlerimizde biz tam garanti veriyoruz. Gergi tavan ürünlerimiz tam 15 yıl garantilidir. Aydınlatma ürünlerimiz Led ve diğer elektronik ürünler Tam  yıl garantilidir. Ülkemizin şartlarına ve hava koşullarına göre ürünler ve tasarımlar yapıyoruz. Böylece daha uzun ömürlü ve daha kullanışlı olmaktadır. Hem müşterilerimiz memnun kalıyor hemde daha uzun yıllar dayanıklılığını koruyor.

İstanbul Adalar Dekorasyon Hizmetleri

İstanbul Adalar ve diğer adalarında gergi tavan, tavan dekorasyonu ve iç mekan dekorasyonları hariç olarak başka hizmetlerimizde mevcuttur. Tavan Aydınlatması, Dış cephe ve iç mekan tasarımı, Duvar ve tavan yenileme, Asma tavan ve Tavan çeşitleri ile hizmetlerimiz de mevcut olup bu hizmetleri de yapmaktayız. Dekorasyona ait tüm ürün ve hizmetleri sizlere ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz. Tüm ürünlerimiz CE belgeli ve % 100 geri dönüşümlü olup insan sağlığına zararlı değildir.