İstanbul Arnavutköy Gergi Tavan

İstanbul Arnavutköy Gergi Tavan sistemleri ve Tavan Dekorasyonları. Tavan Aydınlatmaları ve Dekoratif Duvar sistemleri günümüzün her alanında dekorasyon ve iç mimaride görülmektedir. Evlerde ve  iş yerlerinde en ekonomik, en uygun fiyatlarla yaptıracağınız tavan dekorasyonları sunuyoruz.  Arnavutköy ve 3. hava limanı projelerinde gergi tavan ve tavan aydınlatmaları uygulanmaktadır. Bu projelerde tavan aydınlatmalarında ve Duvar dekorlarında gergi tavan sistemleri kullanılmaktadır. Bu dekor sistemi hem tavanlarda hem de duvarlarda kullanılır. Hafif ve yük bindirmeyen bir sistem olduğu için tavanlarda ekstra bir yük oluşturmaz. Görsel açıdan mükemmel bir görsel şölen sunar. Örnek verecek olursak tavanlarda hem aydınlatma hem de renkli, gökyüzü, bulutlu, güneşli bir tavan görmek istemez misiniz?.

İstanbul Arnavutköy Gergi tavan Uygulamaları ile 3. Hava Alanı tavan aydınlatmaları.

Teknolojinin ve sanatın birleştiği bir tavan dekoru düşünün. Hem teknolojik açıdan üstün bir teknolojisi var, Hemde dekoratif açıdan mükemmel bir sanat var. İşte gergi tavan il yapılan tüm tavan dekorasyonları bunların ikisini de içinde barındırıyor. Hal böyle olunca hemen her mekan da böyle tavan dekorasyonları kullanılıyor. Hemde tüm iş yerleri, ticari alanlar ve özel yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Tavanların hem dekoru değişmekte hemde estetik ve mimari açıdan farklı bir tasarım ortaya çıkmaktadır. Tavanlarda bilirsiniz bir çok tavan yük bindirecek malzemeler kullanılır. Bunlardan örnek verecek olursak Alçı ve Alçıpan tavanlar için önceden bir karkas yapılmalı ve alçıpan levhaları bunlara tutturulmalı. Bu tarz tavan sistemleri gerçekten tavanlara aşırı yük bindirir ve maliyetlidir. Hem işçilik hem de malzeme açısından gergi tavan göre maliyetli bir tavan sistemidir.

İstanbul Arnavutköy’de Dekorasyon hizmetleri

Bamax gergi tavan sistemleri Türkiye’de bir çok yerde hizmet vermektedir. İstanbul Arnavutköy’de de hem dekorasyon hem de tavan aydınlatması iç mimarlık ve mimarlık hizmetleri sunuyoruz. Projesi devam eden Arnavutköy’deki 3. hava alanında Bamax gergi tavan sistemleri kullanılabilmektedir. Hem ortam aydınlatması hem de tavan dekoru olarak kullanılan bu sistemler daha kullanışlı ve daha hafif olması sebebiyle tercih edilebilir. Aydınlatma teknolojileri ile daha şık daha estetik ve daha ekonomik tavanlar için bizi tercih etmelisiniz.