Tavan dekorasyonları ve gergi tavan

Tavan dekorasyonları günümüzde özel yaşam alanları ve iş yaşamında en çok karşılaştığımız dekorlar dır. Bir mekana veya bir iş yerine girdiğimizde ilk bakacağımız yerlerden birisi mekanın içi, duvarları ve tavanları dır. Ama en çok ilgilendiğimiz yer ise tavanlar olup aydınlatmadan tutunda dekoruna kadar bakarız. Peki bu dekorlar ne kadar kullanışlı ve ne kadar maliyetli. Hiç düşündünüz mü? Biz sizler için tavan dekorasyonlarında yeni bir ürün olan gergi tavan sistemlerinin önemini vurgulayacağız. Öncelikle gergi tavan nedir bir inceleyelim.

Tavan dekorasyonları ve gergi tavan

Tavan dekorasyonları ve gergi tavan

Gergi tavan özel pvc kumaşların esnek yapısı sayesinde özel profilleri ile tavan gerilerek uygulanmasına verilen tavan dekor çeşitlerinden birisidir. Tabi özelliklerine geçmeden kısaca açıkladık. Bu tavan tarzları günümüzün teknolojisiyle birleştiğinde ortaya mükemmel derecede şaşırtıcı görsellikler ve dekorasyonlar çıkmaktadır. Hem üç boyutlu tasarımlara uygulanabilir hem de düz tasarımlara. Pek çok iç mimarın kullandığı bu tavan dekorasyonları iç  mimarinin vazgeçilmez unsurlarındandır. Peki bu tavan dekorları ne kadar bütçeyle uygulanabilir. Aslında işin en can alıcı noktası da burada. Çünkü o kadar dekoratif ve estetik olabilen bir tavan dekoru bu kadar uygun ve ekonomik olabiliyor. Hem aydınlatma sistemi olarak kullanılıyor hem de tavan dekorasyonlarında kullanılıyor. Birde fiyatı da uygun olunca dahada cazip hale geliyor.

Bir mekanınız var ve tavanlarını dekore etmeyi düşünüyorsunuz diyelim. Peki nasıl bir dekor size uygun bunu biliyor musunuz. Bizim iç mimarlık ekibimize danışmadan tavanlarınızı dekore ettrmenizi tavsiye etmiyoruz. Öncelikle kesinlikle bir iç dekorasyon firması veya iç mimara danışmalısınız. Hem teknolojik açıdan hem de dekoratif ve ekonomik açıdan bakmalısınız. Bizim Bamax gergi tavan  markamız bu üç önemli özelliği taşımaktadır. Tüm aydınlatma sistemlerinde kullandığımız ürünler son teknoloji led aydınlatma ürünleridir. Böylece aydınlatmada sizlere % 80 e varan bir tasarruf sağlayabiliriz. Buda size elektrik tasarrufu ile beraber elektrik giderlerinizi minimize eder. Dekor açısından bakıldığında ise mükemmel derecede dekoratif tasarımlar sunuyoruz. Tasarım özgürlüğü ile daha dekoratif tavanlar mekanlarınızı süsleyebilir. Diğer tavan dekorasyonlarına göre daha ekonomik olup buradan da tasarruf etmiş olacaksınız. Bamax gergi tavan sistemleri olarak sizlere her zaman kaliteli ürünler ve ekonomik çözümler sunuyoruz.