Tavanda ayna efekti

Germe tavanın gelişen teknoloji ve tasarım fikirlerinin mahsulü olarak her geçen gün çeşitli tavan fikirleri müşterilerine merhaba demektedir.Bu tasarım türleri sayesinde tavanlarda istediğiniz fikri canlandırmanız mümkündür.Bu fikirlere bir tanesi daha eklendi.Bu da tavanda ayna efektidir.

Gergi tavanda ayna efekti göz alıcı tarzı ile diğer çeşitleri neredeyse gölgede bırakmaktadır. Oldukça şık bir dizayn çeşidi olan bu tür,parlaklık,göz önünde olmayı seven müşterilerimizin seçimidir.Uygulanması oldukça kolay olan ayna germe tavan,sadece bu özellikleri ile değil,aynı zamanda kolay temizlenebilme üstünlüğü ile de müşterilerine konforlu hayatın zevkini tattıracaktır.

Uygulama tekniği:Tavana siyah renkli parlak doku uygulatırsanız aynı ayna effekti almış olursunuz.Bu tavan türü odada bulunan her bir eşyanın tüm dakikliğine kadar tavana yansıtabilmek gücüne sahiptir.Böylece bu tavan türünü odanıza uygulattıysanız bu o demek oluyor ki,odada olan diğer tasarım gölgede kalmış olacaktır.Gözler sadece tavana dikilmiş bir vaziyette olacaktır.

Tavanda ayna efekti, Gergi tavan ile ayna efekti

Tavanda ayna efekti, Gergi tavan ile ayna efekti

Bu tarz tavan uygulatmak istiyorsanız bilmeniz gerekir ki, ayna efekti yaratmanın en şık türü onu diğer renklerle uyum sağlayarak yapmaktır. Yani siyah renklere uyum sağlayabilen her hangi renkleri kenarlara uygulatarak oldukça değişik bir şekil alacaksınız.

Özellikleri:Tavanda ayna efekti yarattığınız stretch tavan türü kolay temizlenebilir.Montajı oldukça kolaydır.İstenmediğinde de monte edilir.Çevreseldir.Sağlıklıdır.Ateşe dayanıklıdır.Kalitelidir.Kokusuzdur.

Uygulama alanları:Ayna gergi tavan’ı istediğiniz her yere uygulatabilirsiniz.Fakat oturma odası,ofis ,kamusal alanlar,galeriler vs.gibi yerlere uygulandığında oldukca güzel sonuç almış olacaksınız.

Bamax gergi tavan şirketinin tüm kaliteli ürünlerden size sunduğu ürünlerden siz de yararlanın.Sadece şirketimizi aramakla çeşitlerimizden ,uzman ekibimizden,farklı ve tasarımcılarımızın orijinal tasarım fikirlerinden faydalanabilirsiniz.Evinize gerilmiş tavan uyulatmaya karar verdiyseniz,bizi arayın yardımcı olalım.Böyle aramakla zaman kayb etmeyin.Kalitesiz ürünler alaran hem cebinize ,hem de zamanınıza yazık etmeyin.Bamax germe tavan demek kaliteli ürün ve mutluluk demektir.