Yükselen gergi tavan

Yükselen germe tavan tüm kenarları boyunca LED arka aydınlatma uygulanarak monte edilen tavan çeşididir. Efekt oldukça etkileyicidir ve bir çok insan bu gergi tavan türüne oldukça kayıtsız kalıyor.Daha çok her kes tarafından bilinen, artık gittikçe gelenekselleşen çeşitlerini tercih etmekte çoğalan müşteriler fazlalaşmaya başladı. Halbuki, oldukça farklı tasarımlar, çeşit ürünlerimiz mevcuttur ki, sizin alanlarınız her kesten daha farklı olsun.

Yükselen tavan uygulaması: Bu  stili görsel olarak duvarlardan ayrılır,uygulama sonrası oda yumuşak dağınık ışık ile dolar.Bu çeşit,rahat bir atmosfer  ve rafine tarzı yaratır.

germe tavan, gergi tavan, İç Mekan Dekorasyonlarında Gergi TavanKurulum özü: Yükselen tavan efekti yapa bilmek için özel yapılar kullanılır.Oda kenarları ölçüsü boyunca LED şeritler yerleştirilmiş alüminyum profiller uygulanır.Bittikten sonra son kapanmasında dekoratif difüzör kullanılır.Bu yöntemle tavan duvarda neredeyse 2.5 cm kadar aralı bir şekilde uygulanır. Uygulama bittikten sonra ışıklar yakıldığında kenarlarda parlayan led şeritler germe tavana , yükselen tavan görüntüsü verir.

Yükselen germe tavan özellikleri: Bu tavan sadece tavana muhteşem görüntü vermekle kalmıyor, aynı zamanda tavanda olan kusurları kapatır. Böylece kusurlu bir tavanı yükselen gergi tavan ile pürüzsüz bir hale getirebilirsiniz.Onun yardımı ile gereksiz kablolar,aydınlatma sisteminde kullanılan malzemeler vs. kolay bir şekilde tavan altında saklanabilir.

Uygulama alanları: Evler, oturma odaları, salonlar, düğün salonları, restoranlar, mutfak.

Özellikleri: Kolay temizlenir.Kısa bir sürede tertemiz yapılabilir özelliktedir. Rahat uygulanır. Kısa sürede ve temiz bir şekilde tamir işleriniz biter. Hijyeniktir. Sağlıklıdır. Ürünler  tamamen sağlıklı malzemelerden yapılmıştır. İstediğiniz anda çocuk odasına bile uygulamanız mümkündür.Yangına dayanıklıdır.1 CE belgeli olan ürünler dünyanın her yerinde tanınarak ve sevilerek kullanılır.

Bamax germe tavan şirketinin sunduğu ürünlerden siz de faydalanın. Sadece bir telefon yeter. İstediğiniz sorunuza yanıt verilecektir.